Банки України

Як отримати кредит без військового квитка

Багатьом позичальникам незрозуміло, чому більшість провідних кредитних установ вимагають від молодих людей наявність військового квитка серед документів на видачупозики. Справа в тому, що банківські організації не хочуть ризикувати, і якщо є хоча ми найменша можливість того, що чоловіки, які не відслужили в армії, будуть призвані на військову службу і припинять виплати по кредиту, то у видачі позички буде відмовлено. Як отримати кредит без військового квитка і чи можливо це?

Більшість кредитних установ у цьому питанні досить принципово і, до досягнення потенційним одержувачем кредиту 27 років, вимагає наявність військового квитка. Як отримати кредит без військового квитка в такому випадку?

  Банки Єкатеринбурга, БанкІнформСервіс, Новини банків, Єкатеринбург, Кредити, Іпотека, Вклади, Обмін валюти

Якщо для вирішення фінансових проблем потрібна невелика сума, наприклад, для здійснення покупки або оплати послуги, то молода людина може оформити «товарний» кредит, тобто кредит, який видається прямо в магазині без пред’явлення військового квитка. Від позичальника в такому випадку потрібні будуть тільки паспорт і заповнена анкета. На жаль, кредитна ставка по таких позиках вище, ніж за стандартними банківськими позиками.

Також, у багатьох банках існують програми експрес-кредитування, для користування якими необхідно всього два документи: паспорт і один з документів на вибір. Тобто мати військовий квиток також не обов’язково.

  Як оплатити кредит через термінал? :

Як правило, до кожного клієнта в банках практикується індивідуальний підхід, а значить, можна скористатися консультацією менеджера кредитного відділу для можливості отримання позикових коштів без військового квитка. Якщо позичальникові вдасться аргументувати те, що до 27 років їх заберуть до армії або в тому, що навіть у цьому випадку кредит буде виплачений (наприклад, родичами), то фінансова організація може піти на зустріч.

Якщо кожен з варіантів не підходить, то можна попросити одного з родичів оформити кредит на себе. У такому випадку до виплати кредиту слід ставитися особливо відповідально, тому що у разі прострочення або невиплати постраждає не тільки сам близька людина, але і його кредитна історія, а значить, згодом він вже не зможе скористатися послугами кредитують організацій.

  Кредит на відпочинок в Ощадбанку, Кредит будь-яку ціну
Categories: Без рубрики

Comments are closed.