Банки України

Як отримати кредит без військового квитка

Багатьом позичальникам незрозуміло, чому більшість провідних кредитних установ вимагають від молодих людей наявність військового квитка серед документів на видачупозики. Справа в тому, що банківські організації не хочуть ризикувати, і якщо є хоча ми найменша можливість того, що чоловіки, які не відслужили в армії, будуть призвані на військову службу і припинять виплати по кредиту, то у видачі позички буде відмовлено. Як отримати кредит без військового квитка і чи можливо це?

Більшість кредитних установ у цьому питанні досить принципово і, до досягнення потенційним одержувачем кредиту 27 років, вимагає наявність військового квитка. Як отримати кредит без військового квитка в такому випадку?

  Як здерти тонування? - Обговорення на форумі НГС.Авто в Новосибірську

Якщо для вирішення фінансових проблем потрібна невелика сума, наприклад, для здійснення покупки або оплати послуги, то молода людина може оформити «товарний» кредит, тобто кредит, який видається прямо в магазині без пред’явлення військового квитка. Від позичальника в такому випадку потрібні будуть тільки паспорт і заповнена анкета. На жаль, кредитна ставка по таких позиках вище, ніж за стандартними банківськими позиками.

Також, у багатьох банках існують програми експрес-кредитування, для користування якими необхідно всього два документи: паспорт і один з документів на вибір. Тобто мати військовий квиток також не обов’язково.

  Що таке довірче управління? - Форум про заробіток та інвестиціях

Як правило, до кожного клієнта в банках практикується індивідуальний підхід, а значить, можна скористатися консультацією менеджера кредитного відділу для можливості отримання позикових коштів без військового квитка. Якщо позичальникові вдасться аргументувати те, що до 27 років їх заберуть до армії або в тому, що навіть у цьому випадку кредит буде виплачений (наприклад, родичами), то фінансова організація може піти на зустріч.

Якщо кожен з варіантів не підходить, то можна попросити одного з родичів оформити кредит на себе. У такому випадку до виплати кредиту слід ставитися особливо відповідально, тому що у разі прострочення або невиплати постраждає не тільки сам близька людина, але і його кредитна історія, а значить, згодом він вже не зможе скористатися послугами кредитують організацій.

  Форум ЧЕМОДАН - Список блогів
Categories: Без рубрики

Comments are closed.