Банки України

Як отримати кредитну карту безкоштовно

На ринку банківських послуг у сфері кредитних карт з’явилося нове цікаве пропозицію. ЗАТ МКБ «Москомприватбанк» (далі Приватбанк) пропонує всім бажаючим отримати міжнароднукредитну карту Visa або MasterCard абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за випуск та обслуговування карти.

Карту можна отримати залишивши заявку, наприклад, тут . Для цього достатньо вказати номер свого мобільного та ПІБ. На протязі робочого дня вас запросять до найближчого відділення банку (які є в багатьох містах Росії та України), при собі потрібно мати паспорт та мобільний телефон, який ви залишали в заявці. Після заповнення заяви, вам відразу видається карта, потім приходить СМС повідомлення з інструкцією по активації. Після активації ви можете їй користуватися.

Карта видається відразу, тому на ній не вказується вашого прізвища та імені. Однак вона прив’язана до вас і приймається в більшості торгових точок (у всякому разі за правилами Visa і MasterCard вам ніхто не має права відмовити). Якщо ви хочете отримати карту із зазначенням на ній ваших прізвища та імені, то тоді доведеться почекати 1-2 тижні для її випуску.

  Кредит на освіту в Самарі

Кредитний ліміт встановлюється банком в перебігу дня на підставі вашого паспорта і даних, які ви вказали в заяві. Банк по своїх каналах перевіряє їх істинність і за своєю методикою встановлює кредитоспроможність клієнта. Якщо ви хочете отримати підвищений кредитний ліміт або збільшити призначений вам, то варто надати додаткові документи (форму 2НДФЛ, податкову декларацію або інший документ, що засвідчує вашу спроможність). Якщо у вас вже є кредитна карта в іншому банку, то вкажіть це у заяві і вам призначать кредитний ліміт не менше ніж в тому банку.

Кредитні карти зазвичай не мають на увазі використання їх як дебетових карт. Тобто передбачається, що ви будете використовувати кредитні кошти, а не власні. Однак карта Приватбанку може бути використана і як дебетова, наприклад, коли вам банк не виділив кредитний ліміт або ви самі не хоті ним користуватися. У цьому випадку ви можете внести на карту власні кошти і розплачуватися ними в торговельних точках. При цьому, на суму понад 500р. вам буде нараховуватися відсоток 10% річних. Таких депозитів ви ніде не знайдете, при тому що гроші можна вилучити в будь-який час без втрати відсотків. Єдине, самі відсотки можна витратити тільки в магазинах партнерах, зняти готівкою не можна (це відноситься тільки до відсотків, власні та кредитні кошти можна зняти готівкою).

  Реальна вартість кредиту розлякала росіян - Новини Політики.

для карт Visa він становить 30 днів від кожної покупки, а потім починає нараховувати відсоток у розмірі близько 2,9% на місяць. Особливість в тому, що у кожної покупки буде свій безкоштовний пільговий період і, у разі непогашення заборгованості в течії 30 днів, відсоток буде нараховуватися з 31-го дня, а не заднім числом за всі 30 днів;

для карт MasterCard пільговий період становить максимум 55 днів, але порядок дещо іншою. Всі витрати, що мали місце в перебігу поточного місяця, потрібно погасити до 25 числа наступного місяця. Тобто якщо ви зробили покупки 1 і 26 травня, то заборгованість, що накопичилася на 31 травня треба буде цілком погасити до 25 червня. Тобто реально пільговий період може становити від 25 до 55 днів. При цьому, якщо ви не встигнете погасити до 25 числа, то вам нарахують відсоток заднім числом за весь період кредиту з 1-го травня (це на відміну від Visa).

  Через самоуправства комунальників мешканці Кушва залишилися без холодної води, а жителі Каменска - без гарячої, 12.11.12 (Версія для друку), Новий Регіон - Єкатеринбург

Є можливість підключити собі безкоштовно інтернет-банк. З його допомогою можна через інтернет стежити за операціями по своїх рахунках, за заборгованістю і здійснювати різні банківські операції (перекази, оплата мобільного тощо)

Зняття готівки в банкоматах Приватбанку коштуватиме 3% якщо знімаєте кредитні кошти, а якщо у вас позитивний залишок (тобто на карті є власні кошти), то в межах цього залишку зняття в банкоматі буде коштувати 1%.

Рейтинг популярності — на ці публікації найчастіше посилаються:

Categories: Без рубрики

Comments are closed.