Банки України

Як переоформити паспорт

Поняття «переоформлення паспорта» може включати в себе кілька категорій. Це та переоформлення паспорта угоди, і паспорта транспортного засобу, і паспорти Росії. Отже, сьогодні розглянемопроблему переоформлення на прикладі паспорти РФ. Досить часто зустрічається саме таке написання, однак, з юридичної точки зору, правильніше буде звучати «обмін паспорта» або ж «заміна паспорта».

Паспорт громадянина Російської Федерації — це основний документ, який засвідчує особу громадянина Російської Федерації. Крім того, отримання паспорта обов’язково для всіх громадян Росії, починаючи з 14-річного віку.

Заміна паспорта проводиться територіальними органами Федеральної міграційної служби. Якщо раніше видача та заміна паспорта проводилася тільки за місцем проживання, то тепер це можна робити в будь-якому «паспортному столі» (відділенні Федеральної міграційної служби) на території Російської Федерації.

  Пільговий кредит на освіту вже сьогодні, Аргументи і Факти Перм

1. Написати заяву за спеціальною формою, яка встановлена ??Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації. Зразок заяв ви зможете знайти в органах, які виробляють видачу паспортів Росії.

5. Якщо паспорт переоформлюється у зв’язку його втратою — необхідно спочатку звернутися в найближче до вас відділення поліції із заявою про втрату паспорта. Вам буде виписано тимчасове посвідчення особи. Старий паспорт буде визнаний таким, що втратив силу. Врахуйте, що це потрібно зробити якомога швидше, щоб на ваше ім’я, наприклад, не оформили кредит. В іншому випадку довести ваш факт непричетності до цього буде складно.

При цьому, якщо ви звернетеся з питанням заміни паспорта за місцем проживання, новий паспорт буде виданий вам в 10-денний термін. Якщо ви звертаєтеся для заміни паспорта не за місцем проживання, то термін збільшується до 2 місяців. Це потрібно для перевірки всіх даних, які ви вказали.

  Способи погашення іпотечного кредиту

З 1 липня 2011 року на території Російської Федерації вводиться в дію Паспорт нового зразка. На третій сторінці паспорта під фото буде впроваджений машиночитаний елемент. Це зроблено для полегшення зчитування інформації. У «чіпі» буде зберігатися вся інформація, що міститься в паспорті, що виключить помилку при зчитуванні інформації. Паспорти старого зразка будуть продовжувати діяти до настання дати «планової» заміни.

Крім того, в планах Уряду скасувати внутрішні паспорти в Російській Федерації, замінивши їх пластиковою карткою, подібної європейської ID або американському водійського посвідчення, а також закордонним паспортом.

Внутрішній громадянський паспорт оформляється тільки для використання на території Російської Федерації. Він підтверджує громадянство Росії, служить основним документом, що засвідчує особистість. Паспорт громадянина Російської Федерації можна отримати в будь-якому відділенні Федеральної міграційної служби.

  Евросеть і Хоум Кредит видають експрес-кредити готівкою

Увійти за допомогою

Увійти за логіном КакПросто

Розміщені на сайті матеріали, включаючи статті, можуть містити інформацію, призначену для користувачів старше 18 років, згідно Федерального закону № 436-ФЗ від 29.12.2010 року «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку». 18 +.

Знаходять:

  • термін переоформлення паспорта
Categories: Без рубрики

Comments are closed.