Банки України

Категорії блогів

Пошук блогу:

Слідкуйте за нами:

До мене звертається безліч жінок в проблемній ситуації, яку самі створили, допускаючи погане поводження з боку чоловіка. Вони вважали,що підкорятися у всьому, жити інтересами чоловіки, забувши про свої, догоджати улюблених, навіть нічого не отримуючи натомість — їх борг. Але з часом починалася депресія, незадоволеність, думки про те, що нікому не потрібні, ніким не улюблені, немає поваги в сім’ї … улюблений втратив

Ось перша помилка. Як жінки, ми звикли думати, що створивши у чоловіка відчуття переваги над нами, ми неодмінно заслужимо його любов! Приховуючи свої здібності, ми розраховуємо, що будемо виглядати менш лякаюче і привабливіше в очах коханих, але насправді ЧОЛОВІКІВ ХВИЛЮЮТЬ пишністю і СОВЕРШЕНСТВО і зовсім не приваблює слабкість. А приховуючи від них свої достоїнства, ми й самі починаємо забувати і втрачати ці якості. А потім думаємо, куди ж поділася та самодостатня жінка, яка ні від кого не залежала, ні в кому не розчинялася, була цікавою чоловікам, на яку озиралися, якою захоплювалися? ..

Друга помилка — підпорядкування чоловікові. Але це швидше сумна дійсність, ніж помилка. З давніх часів ми звикли до такої ролі. Я й не кажу, що треба бути лідером в сім’ї. Справа в іншому. У нашому підпорядкуванні в надії отримати за це велику любов. Якщо жінка робить з себе мученицю в ім’я любові, дозволяє чоловікові звертатися з нею нешанобливо або негідно, то втрачає повагу і до самої себе. Вона так звикає до такого відношення, що дозволяє чоловікові любити себе менше, ніж вона цього заслуговує.

  Авансовий овердрафт підприємствам малого та середнього бізнесу, кредити підприємцям, кредитування у формі овердрафту

Ще більша помилка — відповідати чоловікам ніжністю і любов’ю на їх погане ставлення до нас. Ми обіймаємо і цілуємо чоловіка, просимо вибачення за те, що вивели його з себе, показуємо, що так сильно любимо … в надії, що це змінить його ставлення. Що він оцінить нашу любов! Але тим самим ми доводимо тільки одне — ти можеш поводитися зі мною, як завгодно, а я все одно буду любити тебе. І чим гірше ставлення, тим більше любові ми намагаємося дати!

Пам’ятайте! Зберігати своє достоїнство у взаєминах з чоловіком — не означає придушувати свого партнера. Це означає — ставитися до себе з любов’ю і повагою, що неодмінно викличе у чоловіка таке ж до вас ставлення!

Боббітектомія (bobbitectomy) — оскопленіе чоловіки на знак протесту проти фаллократіческого суспільства чи дій конкретного чоловіка. Термін набув поширення після того, як в 1993 році американка Лорена Боббіт оскопили свого сплячого чоловіка Джона в помсту за жорстоке поводження з нею. Журі присяжних визнало Лорену невинною. Феміністка Стефані Морріс для визначення її вчинку ввела термін «соціосексуальних непримиренність» (socio-sexual vigilantism).

Надмірний зоровий контакт (excessive eye contact) — образлива форма сексуального домагання. Термін набув поширення після того, як у 1994 році студентка університету Торонто подала до суду на професора, який дивився на неї під час лекції. Суд зобов’язав кривдника виплатити жертві 200 тис. канадських доларів.

Недостатній зоровий контакт (insufficient eye contact) — образлива форма сексуального домагання. Якщо чоловік уникає дивитися на жінку, вона може втратити впевненість в собі і навіть відчути фізичну загрозу.

  Де взяти кредит на розвиток бізнесу

Посткоитальная незгоду (postcoital nonconsent) — формальний юридичний відгук і опротестування жінкою попередньої згоди на статевий акт після його здійснення. Серед визнаних судом поважними підставами для PN числяться: отримання чоловіком попередньої згоди в той момент, коли жінка перебуває під впливом алкоголю, ліків або наркотиків; психологічне примушення до згоди (те, що раніше називалося «залицянням»); невідповідність статевого акту очікуванням і бажанням жінки.

Потенційний гвалтівник (potential rapist) — будь-яка істота чоловічої статі, яка досягла статевої зрілості. Термін введений студентками університету штату Меріленд, які розклеїли в аудиторіях списки potential rapists, включивши в них всіх викладачів і студентів.

Сексуальний працівник (sex-worker) — повія. Саме слово «повія» визнано принизливим, оскільки підкреслює презирливе ставлення до жінок, яких фаллократіческое суспільство змусило займатися наданням сексуальних послуг. Синоніми: особа, що займається комерційним сексом; особа, що виставляє себе в якості товарного лота в рамках однієї з доктрин бізнесу.

Сексуальне переслідування (sexual harrassment) — несподіване сексуальне увагу, що приводить жертву в стан непевності і незручності чи викликає проблеми в громадських місцях, а також на роботі або в навчальному закладі. Формами S.H. є роздивляння, оцінне присвистування, раптове припинення розмови в чоловічій компанії при появі жінки і так далі.

Збільшений клітор (extended clitoris) — пеніс. Синоніми: подовжений статевий орган, замінник фалоімітатора. Слово «пеніс» вважається неполіткоректним, оскільки вказує на відміну жінок від чоловіків.

Ця стаття написана для жінок, які втратили впевненість у собі через погано поводження з ними саме їх чоловіків. Я обіцяла клієнткам опублікувати її, так як книгу читати у них не було часу. Вибачте, забула вказати джерело. Згодна з Вами, Софія, що треба читати книгу цілком, але не всі мають можливість.

  Підбір автокредиту в Заводоуковську. Банки Заводоуковск

У цілому книга не є якимось протестом проти чоловіків або пропагандою ярого фемінізму, навпаки, допомагає краще зрозуміти психологію обох статей і навчитися краще підлаштовуватися, уникати конфліктів. Тим більше вона націлена на спільне перечитування обома партнерами.

Так, Надія, я повністю згодна з вами, що такі книги мають якомога більше поширяться серед людей, щоб первинні правило взаємин були побудовані на повазі та довірі.

Абсолютно згодна. Тільки от тиск буде часто — спробуй таку думку висловити. І страшилкою назвуть, і конем з …, і хмара ярликів. Патріархальний шовінізм, псінасіліе, маніпулювання — нав’язування поведінки, описаного в статті (хочеш / не хочеш) — цвіте пишним цвітом. Поки це все в суспільній свідомості, забобони, стереотипи, породжені чоловічими комплексами так і будуть отруювати жінкам життя, роблячи з них жертв, не даючи можливості керувати власним життям на свій розсуд.

Знаходять:

  • перестати бути жертвою
  • тренiнг як не бути жертвою у сiмейних вiдносинах
  • як перестати бути жертвою
Categories: Без рубрики

Comments are closed.