Банки України

Категорії:

Архіви:

Насамперед необхідно пам’ятати, що будь-які кредитки краще пхати саме в ті банкомати, які є для них рідними. Банки, звичайно ж, дозволяють клієнтам користуватися картами іншихбанків, але стягують комісію, навіть за таку операцію як перевірка рахунку. Тому якщо маєте справу з Ощадбанком — шукайте банкомат Ощадбанку, це ж і стосується інших банків.

Отже, для початку слід правильно вставити картку в банкомат. Візьміть її в руку таким чином, щоб позначення Visa або інше лежало під великим пальцем вашої правої руки. Потім упровадите карту в отвір банкомату. Пам’ятайте, якщо ви неправильно її вставите, нічого заблокований не буде! Так що не переживайте і експериментуйте, якщо в перший раз!

Далі необхідно ввести пін-код. Його ви повинні знати, і бажано напам’ять. До речі, вкрай не рекомендується тримати пін-код в одному місці з картою. Чотири цифри — це не така вже маса інформації, щоб її було складно запам’ятати.

Після вдалого введення пін-коду виберіть запропоновану функцію, яка власне і вирішить ваше запитання, як перевірити баланс картки Ощадбанку. Можете замовити виписку паперову, можете подивитися суму на екрані. Різниці ніякої!

86 Comments to Як перевірити баланс картки Ощадбанку?

Наберіть номер 88002003747 (безкоштовно!), і виконуйте по голосовому меню, і дізнаєтеся баланс рахунку, але з умовою, що потрібно пам’ятати кодове слово або цифри коли заповнювали заяву на карту.

Після набору номера 88002003747 комп’ютер пропонує перевести телефон у тональний режим (*) та натиснути #, тобто набираємо * #, далі нас просять ввести номер нашої карти (це 18 цифр на нашій карті) та натиснути #.

Далі в цифровій формі вводимо наше (ваше) кодове слово (перші 3 літери). Букві російського алфавіту А відповідає цифра 1, Б — 2, і так далі. З латинським алфавітом аналогічно. У вас приблизно вийде 102030. Ну і знову натискаємо #.

  Що робити при втраті карти Ощадбанку?, Сбербанк Росії

Наберіть номер 88002003747 (безкоштовно!) і просто дочекайтеся відповіді оператора, далі говорите номер картки, кодове слово і на кого оформлена карта, далі говорите, що ви хочете дізнатися — баланс або взагалі які операції проводилися з картою за такий -то період

.. вчора при перевірці балансу зняли 15р ….. ніхто ні про що не попереджав, не пам’ятаю які кнопки натискав, але точно не вилазило ніяких повідомлень про можливу комісії за послугу …. найголовніше полягає в тому, що можна на деякий період поставити в операційній системі банкомату таку мульку, щоб знімало 15 р. при перегляді балансу, але чек щоб вилазив наче міні-виписку замовляв ..

Це ще ладно я взагалі був в Китаї по роботі, але до цього був у Дубліні, користуюся карткою Ощадбанку Visa, все було відмінно до сьогоднішнього дня, за не впізнав що мені з роботи перевили гроші на мою карту, а перевили 25 тис рублів, а мені на карту прийшло тільки 5 тис, відправив листа своїм колегам по роботі щоб вони сходили розібралися.

Комісія у мене становить 100 рублів хоча коли я був в Ірландії комісії в банках взагалі не було, і найвеселіше те що на трансфер грошей до Ірландії йшло від 3 до 4 годин, а на трансфер в Китай більше 7 годин.

Поясніть будь ласка, хто знає — зарплату мою переводять на ощадкнижку, коли зняла з неї 2000 руб, прийшла додому, заглянула вкніжку і виявила що ще за що-то «ВИТРАТА» 19-90 руб . виходить 0,9% від знятої суми. Це що тепер у мене з усіх грошей його будуть знімати? Нафіг мені такий банк тоді потрібен …

  Достроково погасити Я маю право!

Мене звуть Юля, мені 50 років, я з Вірменії м. Єреван Моїй дочці Олі (12років) потрібна термінова операція на седце, лікарі кажуть що їй належить важка і довга операція, ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ НАМ впоратися з проблемою — ; НА ОПЕРАЦІЮ ПОТРІБНО 10 000 $ А У НАС НЕМАЄ ТАКОЇ СУМИ.

друге, де ви відкривали карту (територія)? Перебуваючи в іншому краї ви платите 1% відсоток від суми (для Maestro, АС-Сберкарт, Visa Electron) по мойму всі. за карти STANDART тільки комісія за рік!.

3) якщо підключена послуга СМС-інформер (інформує Вас про будь-якій дії з вашою карткою, баланс під контролем коротше) то можна скористатися телефон і написати смс Balans N … N (п’ять останні цифри вашої картки) на номер 900.

Люди, ні в якому разі не експериментуйте з картою ощадбанку (та й злюбиться картою) і не пхайте її аби як в банкомат. У мене так одного разу карта безповоротно провалилася невідомо куди, співробітники бака її не дістати довелося відновлювати. Я її засунули в банкомат у той самий момент, коли він з режиму готовності переключився в режим «банкомат тимчасово не працює».

Цей банк для лохів, з яких можна нишком викачати гроші. Немає межі моєму гніву — все ніяк не могла зрозуміти за що знімаються 15 руб. Виявляється за мінівиписки. Банкомат ніякої інформації про комісії жодного разу не видавав! Це вже Наднахабність тримати своїх клієнтів за дурнів. Фуууу! буду йти від вас в інший банк.

  Як отримати кредитну карту Ощадбанку і як нею користуватися?, Сбербанк Росії

1.Елена! Якщо у Ощадбанку немає договору на зарахування з тією організацією звідки вам йдуть перерахування, то з вас буде завжди утримуватися комісія 1% від знятої сумми.Еслі вам що то не зрозуміло, то ви завжди можете написати заяву і вам дадуть письмовий ответ.2.По приводу мобільного банку, він підключається відразу ж, при вас. 3.Випіска дійсно коштує 15 рублів, а перевірка балансу безкоштовно 4.Якщо ви відкриваєте карти Visa і Mastercard (тільки віза повинна бути не Електрон), то по всій Росії грошові кошти ви знімаєте в банкоматах Ощадбанку безкоштовно.

Зараз перевірити баланс через інтернет може бути безпечна як ніколи, для цього є програми, а зробити таку для себе головному російському банку, як крути вистачити грошей має. Якщо чесно Я в шоці, зараз пів країни буквально живе в інтернеті. І бігати по банкаматам які то працюють то немає …

Так, непогано-б було відстежувати свої гроші на банківській карті по інтернету, як прихід так і витрата і перевіряти залишок, а то сьогодні заарештували карту разом з пенсією навіть непойму за що? і куди тепер звертатися, що-б гроші повернути?

Залишити коментар

Знаходять:

  • ощадбанк 24 проверить баланс карты
  • ощадбанк 24
  • перевірити баланс картки ощадбанк через інтернет
  • перевірити рахунок ощадбанк
  • ю∙рфсрэъ яхЁхт│Ёър Ёрїєэъє ўхЁхч │эЄхЁэхЄ
  • ощадбанк 24 проверить баланс карты по смс
  • ощадбанк 24 проверить баланс
  • перевірка балансу картки ощадбанк
  • ощадбанк проверить баланс карты
  • картка ощадбанку перевірка рахунку
Categories: Без рубрики

Comments are closed.