Банки України

Як підібрати оптимальний термін по іпотеці?

Іпотечні кредити видаються на термін від декількох місяців до 30 років. У цей період належить робити щомісячні виплати боргу і відсотків по ньому. Для розрахункуоптимального терміну по іпотеці визначте суму, яку зможете виділяти для виконання свого зобов’язання. Вона обов’язково повинна бути нижче 40% вашого щомісячного доходу, інакше вам доведеться економити на повсякденних потребах. Не забувайте про надзвичайні обставини, такі як можлива хвороба, втрата роботи або розлучення. Вони можуть відбитися на вашій платоспроможності і спричинити труднощі з поверненням боргу.

  Кредитування-Застава особистого майна для отримання кредиту

Самостійно певну суму розділіть на розмір кредиту — так ви отримаєте число місяців, в які зможете його повернути. Відповідно, помножте цю цифру на 12 і отримаєте кількість років.

Якщо ви вирішите оформити іпотеку на менший період, то потрапите в зону ризику. Банкіри навряд чи оцінять подібний настрій, якщо ви захочете віддавати 90% відсотків своєї зарплати. Вони чітко розуміють, що так ви будете відмовляти собі в елементарних потребах, а в разі скорочення або позбавлення джерел доходів — перестанете платити по кредиту. Злісне ухилення може призвести до конфіскації житла, на купівлю якого ви займали у банку. З іншого боку, якщо ви доведіть банкірам, що впораєтеся з виплатою максимальних платежів в короткий період часу, то менше переплатите банку відсотків за взятий кредит.

  Як достроково погасити іпотечний кредит? :

Фінансові установи легко підуть на поступки, якщо ви виберете більш довгий термін виплат. Так ви зможете вести колишній спосіб життя і майже ні в чому собі не відмовляти. Мінус цього варіанту лише в тому, що ви помітно переплатите за взятий кредит. Чим більше років, тим більше відсотків нарахує банк.

  Чи можна тимчасово зменшити виплати по кредитах?

Виходить, що краще вибирати оптимальний термін виплат, який дозволить вам вести звичний спосіб життя, оплачуючи банківський борг. Якщо у вас з’являться надлишки — віддавайте їх банку. Так вже в період виплат ви зможете скоротити його тривалість і заощадити на відсотках.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.