Банки України

Автомобільний комп’ютер є прямим родичем настільної персоналки і працюють вони за схожою схемою. Комп’ютер отримує деякі вихідні дані, обробляє їх за заданою програмою і виводить на екран у формі, зрозумілою будь-якомукористувачеві.

Вихідні дані У випадку з персональним комп’ютером все досить ясно. Дані вводяться з клавіатури, сканера або зчитуються з носіїв інформації, наприклад, жорсткого диска. Звідки ж бере інформацію бортовий автомобільний комп’ютер, і що вона собою являє? Все дуже просто. Сучасний автомобіль кишить різного роду датчиками, актуаторами і блоками управління. Бортовий комп’ютер підключається в ланцюг датчиків, таких як рівень палива, швидкості, до ланцюга запалювання, до колодки діагностики, до датчика витрати палива і інших систем. Тобто вся інформація, якою оперує бортовий комп’ютер, була в автомобілі і до появи оного. Але побачити ми могли лише її малу частину.

  Банк Підемо Новосибірськ - швидкий кредит після бесіди, надійні дохідні внески, грошові перекази

Обробка даних. Тут стовідсоткова аналогія зі звичайним комп’ютером. У пам’яті автомобільного бортового комп’ютера закладена програма, яка обробляє отримані дані. Скажімо, отримавши інформацію з датчика рівня і датчика витрати палива, комп’ютер дає можливість спрогнозувати пробіг на залишку палива. Так само і по ряду інших параметрів.

Найголовніше, на що вар2о звернути увагу при виборі комп’ютера, це можливість вносити поправки до отримані дані. Як вже говорилося, бортовий комп’ютер сам нічого не заміряє, всю інформацію про процеси, що відбуваються з вашим автомобілем, він отримує від штатних систем. Як правило, інформація ця має великою похибкою. Як наслідок, всі значення, обчислені на підставі невірних даних, будуть мати мало спільного з дійсністю.

  Як покласти гроші на рахунок у банк :: як покласти гроші в банкоматі на рахунок банку :: Фінанси ::: як просто зробити все

Програма хорошого бортового комп’ютера дозволяє підлаштувати показання по витраті палива, розрахунку швидкості, пробігу і т.д. Відсутність даної функції не дозволить отримати достовірну інформацію від вашого бортового комп’ютера.

Дисплей може бути цифровий, три-або чотирьохрозрядний. Для більшої інформативності цих дисплеїв може бути два. Також зустрічаються моделі з рідкокристалічним дисплеєм, схожі на ті, що встановлюються в мобільні телефони. Бортові комп’ютери з цим типом дисплея найбільш зручні, однак ціна їх значно вище.

  Кредитне плече, Брокерське обслуговування, Послуги, ІФК Піонер (Тольятті)

Знаходять:

  • Бортові компютютери розпродажа
  • бортовий е32 1993г в
  • бортовий компютер авто бмв730и 1993г
  • бортовий компютер курсова
  • що таке бортовий компютер його функції
Categories: Без рубрики

Comments are closed.