Банки України

Як правильно брати кредит. Частина 1. Загальна інформація.

В даний час, в наше життя, міцно увійшла потреба в отриманні кредиту. Тепер не потрібно, як раніше, довго збирати на необхідну річ, а можна взятиїї одразу. І багато людей цим користуються. І все б нічого, але раптово може з’ясуватися, що виплачувати щомісячні платежі стає не по кишені. Виникає прострочення, людина потрапляє в боргову яму, вибратися з якої буває дуже складно. Тому, дуже важливо знати основні моменти, на що слід звертати увагу. У цій статті, я розгляну загальні питання отримання кредиту.

Сума щомісячного платежу не повинна перевищувати 30-40 відсотків вашого реального місячного доходу. Краще, звичайно, щоб не перевищувала 25-30 відсотків. Грошей, що залишилися зазвичай вистачає на задоволення повсякденних потреб.

Ніколи, не беріть кредитів на друзів, родичів, роботодавця і т.д. Працюючи, в клієнтському відділі банку, я часто стикався з людьми, які потрапили в дуже неприємну ситуацію, беручи кредит для когось. З різних причин, кредити не погашалися тривалий час, а позичальники зазвичай дізнавалися про це, коли приходила судова повістка з вимогою погасити прострочення, з набіглими величезними відсотками, або дзвонили з колекторського агентства. Люди потрапляли в чорний список із зіпсованою кредитною історією, і виплачували великі суми за кредит, яким навіть не користувалися. Тому, я вас прошу — кредит беріть тільки для себе!

  Майнові податкові відрахування. Стаття 220 Податкового кодексу.

Всюдисуща реклама, по телевізору, на всіх стовпах і зупинках, радить: якщо вам терміново знадобилися гроші, швидко, і, майже, без документів — приходьте в Мікрофінансовий організації (Бистроденьгі, До зарплати, і подібні). Там зможете взяти невелику суму, зазвичай від 5000 до 30000 руб., На кілька днів або тижнів, під 1 або 2 відсотки на день. Начебто небагато: 1 відсоток у день від 10000 рублів — 100 руб. на день, але якщо вважати річні відсотки, то 1 відсоток у день перетворюється в 365 річних відсотків, а 2 відсотки в 730 відповідно. У банках, кредити, з подібним рівнем умов отримання, видають під 60-150 відсотків річних. Як кажуть, відчуйте різницю.

  Автокредит - економимо на страховці

Якщо вам нараховують заробітну плату на картку, якого-небудь, банку, спробуйте звернутися до нього. Дуже часто, ці фінансові установи мають особливі умови по кредитах, для клієнтів по зарплатних проектах. Зазвичай це знижена відсоткова ставка, і менша кількість документів для його отримання.

За інших рівних умов кредитування, вибирайте той банк, в якому зручніше користуватися кредитом. Де більше точок обслуговування поряд з вашим будинком, в яких можна погасити черговий платіж, написати, яке-небудь, заяву, погасити кредит і т.д. Де велика мережа банкоматів, і не доводиться їхати, через все місто до єдиного працюючому. Де менеджерів не будуть постійно нав’язувати різні послуги, а швидко допоможуть при виникненні труднощів. Де … (підставте, що важливо саме для вас)

  Як провести процедуру зміни кредитора по іпотеці

Залишити коментар або два

RSS Підпишіться на RSS для отримання оновлень.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.