Банки України

Оголошення

Статистика відвідуваності Перегляди матеріалів : 517726

— Ми з чоловіком розлучаємося. Я прописана в квартирі чоловіка, яку він отримав у спадщину (житлознаходиться в його власності). Якими правами володіємо в цій ситуації я і наш чотиримісячна дитина? Чи можливий розділ житлоплощі?

— Нерухоме майно, подароване одному з подружжя (чи отримане у спадок або за іншими безоплатним операцій) в період шлюбу, визнається власністю кожного з подружжя (ст. 34 Закону РК «Про шлюб та сім’ю»).

Однак якщо буде встановлено, що в період шлюбу за рахунок спільного майна подружжя або майна іншого чоловіка, або праці будь-якого з подружжя було зроблено вкладення, що значно збільшили вартість цього майна (капітальний ремонт, реконструкція, переобладнання тощо), воно може бути визнане їх спільною сумісною власністю (відповідно до ст. 35 Закону РК «Про шлюб та сім’ю»).

  Як законно продати кредитний автомобіль? Частина 1,

Крім того, якщо у вас немає іншого житла, після розлучення можете залишитися в квартирі чоловіка. Оскільки ваша дитина має право жити в даній квартирі до 18-річчя, а ви є його законним опікуном і представником.

— Півтора року тому ми взяли іпотечний кредит. Кредит оформили під 15% річних на 20 років, в додаткову заставу виставили квартиру брата. Але тоді 2-кімнатна квартира коштувала 200 тисяч доларів, а зараз ціни впали. Тому повернути квартиру банку і відмовитися від кредиту, як зробили багато, ми не можемо. Коли дізналися, що держава допоможе позичальникам і рефінансує іпотеку, поспішили в банк. Але нам у банку відмовили. Оскільки ми, працюючи на барахолці, не можемо надати довідки про доходи, як всі інші. Як бути?

  Банки зменшили відсотки - Новини Економіки.

— При рефінансуванні іпотеки офіційне підтвердження доходу в банк не потрібно, тому що позика вже оформлений. При подачі заявки необхідно тільки зібрати пакет документів (зі списком обов’язкових документів можна ознайомитися на сайті www.samruk-kazyna.kz).

Агентство фінансового нагляду ще 25 березня розіслало в банки роз’яснення: після схвалення заявки з рефінансування достатньо укласти додаткову угоду з позичальником.

Більше того, у відповідності з останніми змінами, прийнятими урядом 14 квітня, ви можете рефінансувати свій іпотечний позику, навіть якщо в якості застави надано майно інших осіб. Так що у вашому випадку відмова банку неправомірне. Радимо повторно звернутися в банк. А у разі неправомірних дій з боку банків рекомендуємо позичальникам звертатися в Агентство фінансового нагляду або в наш фонд, обов’язково зазначивши у скарзі П.І.Б. кредитного менеджера, який обслуговував вас, і номер відділення банку, в якому ви зіткнулися з такими діями.

  Переваги лізингу перед кредитом Компанія Універсальний Лізинг

Розсилка новин

Знаходять:

  • україна як правильно розділити будинок
  • Я прописана в квартирі розлучення
Categories: Без рубрики

Comments are closed.