Банки України

Як правильно взяти кредит?

Сьогодні досить важко відшукати людину (особливо зі скромним доходом), який би за останні два-три роки не намагався оформити кредит у банківській установі або не купував товарив кредит у різних магазинах. Сучасний вибір матеріальних цінностей і наша національна звичка «позичати» зробили все це дуже привабливим. Економічна криза навчив нас робити це з певною обережністю, але зараз, через кілька років, знову виникає питання: збирати гроші або купити в кредит вже зараз? Скориставшись програмою кредитування « автоломбард » у Банку «Вікінг» Ви зможете собі отримати гроші на будь-які потреби: ремонт, покупка житла, побутова техніка, відпочинок та інше …

Стародавня пральна машина вже давно своє відслужила і відноситься скоріше до реліквії, ніж до побутової техніки. Це та ситуація, коли цінність вища ціни, і брати кредит можна сміливо. У такому випадку виникає два варіанти дій. Сучасна пральна машина коштує приблизно 20000-22000 рублів, а це значить що, взявши кредит на 1 рік, доведеться щомісяця виплачувати від 2000 до 3000 рублів. Існує й інший варіант: оформляється не кредит на конкретний товар, а кредитну картку, особливість якої в тому, що грошові кошти, які ви берете для придбання пральної машини, можна повертати, коли вам буде зручно. Це можна зробити відразу, а можна виплачувати кредит і кілька місяців. Існує період (зазвичай до місяця), коли відсотки по кредиту взагалі не нараховуються, але є деякі комісії (наприклад, за переведення в готівку коштів у банкоматах).

  Автоломбард - перший автоломбард, Автозалог автомобіля в Київі, вигідні умови для Вас, видаємо кредит під заставу машини

Припустимо, ваша щомісячна зарплата становить 25000 рублів. Вже оформлений кредит на пральну машину. Платежі по ньому становлять 3000 рублів на місяць. Але ви б хотіли ще придбати і автомобіль. Як буде проводити розрахунки банк? Загальна сума платежів за позикою не може перевищувати 40% від величини доходу. У даному випадку це 10000 рублів. Віднімаємо 3000 рублів за пральну машину. Таким чином, банківська установа може відкрити вам кредит з виплатою по 7 тисяч рублів на місяць. За цю суму можна придбати недорогу вітчизняну машину або просту модель іномарки вартістю до 270000 рублів. Можна провести цікавий експеримент: почекайте пару місяців перш, ніж оформляти кредитний договір. Щомісяця відкладайте 7000 рублів, як-ніби ви вже взяли позику. Чи вдасться прожити на кошти, що залишилися? Есла так, то сміливо йдіть в банк, і оформляйте кредит.

  Беремо іпотечний кредит: що потрібно знати про страхування - Статті та огляди

Комп’ютер, телевізор, сенсорний мобільний телефон. Все це вже у вас є, але хочеться щось більш «просунуте». Навіть якщо матеріальне становище дозволяє, не приймайте рішення відразу. Помічено, що гроші «водяться» у тих, хто може відмовитися від спонтанної примхи заради більш значущої мети попереду. Якщо ж бажання придбати іграшку не проходить, не беріть кредит у магазині. Кредитні установи, які пропонують свої послуги в магазині, орієнтуються саме на тих, хто хоче «все відразу і разу». Відсотки за цим кредитом завжди будуть вищі, тому, пройдіться до офісу найближчого відділення банку та оформіть кредит вже там.

  ІПОТЕКА. Соціальна іпотека. Державна іпотека для молодої сім'ї. Соціальна іпотека для військових і військовослужбовців

Знаходять:

  • как правільно взяти кредит і не помилитися
  • що потрібно щоб взяти кредит 25000 не в банку в Києві
  • Як брати в кредит пральну машину
Categories: Без рубрики

Comments are closed.