Банки України

Як продати інвестиційні монети

Покупка інвестиційних монет — це досить вигідне вкладення коштів. Ви можете придбати срібні, золоті, платинові і паладієві інвестиційні монети з метою їх подальшого перепродажу.

Свої інвестиційні монети ви можете продати банку або приватній особі. При продажу монет банку потрібно враховувати важливу обставину — ціна покупки монети буде менше ціни, за яку ви її придбали. Тому якщо ви купили інвестиційні монети нещодавно, то продаж їх банку буде у вашому випадку збиткової угодою.

Якщо ж ви придбали монети кілька років тому за набагато нижчою ціною, то продаж їх банку може бути вигідною. Різні банки пропонують різну ціну покупки монет. Тому, щоб отримати максимальний прибуток, зверніться в кілька банків і дізнайтеся, за яку ціну вони куплять ваші монети.

  Бездепозитний форекс, брокери та дц у яких є бонус при реєстрації

Візьміть свої інвестиційні монети і паспорт, прийдіть в банк, який пропонує найбільш високу ціну. Фахівець банку оцінить їх стан і, якщо дефектів не виявиться, то банк виплатить вам максимально високу вартість. Якщо ж на монетах виявлять мікроподряпини або потожіровие відбитки (сліди дотику пальців), то ціна може бути значно знижена.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу і хочете отримати від продажу монет максимальний прибуток, то продавайте монети приватним особам. Зараз багато людей готові вкладати гроші в інвестиційні монети. Але ціни в банках досить високі. Щоб продати інвестиційні монети, подайте оголошення в різні джерела (газети, інтернет) і призначте ціну нижче банківській (інакше людям просто не буде сенсу купувати її у вас).

  Дострокове погашення іпотеки в Сберабанке, Кредит будь-яку ціну

В оголошенні обов’язково вкажіть стан монети — збереження. Якщо ви жодного разу не відкривали капсулу і не витягали монету, то сміливо пишіть «схоронність ідеальна». Якщо ви не вкажете цей пункт, то більшість потенційних покупців проігнорує ваше оголошення. Адже вони теж купують у вас монету з метою подальшого перепродажу, в якій ключовою ціноутворюючий фактор — це збереження.

Якщо у вас з’явилися зайві гроші у великому розмірі, вкладіть їх у нерухомість. Такі інвестиції завжди давали гарантований спосіб примноження капіталу. Все пояснюється дуже просто — ціни на нерухомість постійно зростають. Вклавши деяку суму в покупку нерухомості сьогодні, можна отримати непогані дивіденди через кілька років. Детально проаналізуйте ситуацію на ринку нерухомості і зробіть правильні вкладення грошей.

  Що таке іпотека. Кредити - все про кредити: іпотечний, авто кредит, споживчий. Принципи кредитування, банки, іпотека, кредитні картки. Основи кредитування.

Увійти за допомогою

Увійти за логіном КакПросто

Розміщені на сайті матеріали, включаючи статті, можуть містити інформацію, призначену для користувачів старше 18 років, згідно Федерального закону № 436-ФЗ від 29.12.2010 року «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку». 18 +.

Знаходять:

  • продати Інвестиційнi монети
  • продати інвестиціоні монети
Categories: Без рубрики

Comments are closed.