Банки України

Саме від рівня доходів і доводиться в більшості випадків відштовхуватися, розмірковуючи про те, на яку суму кредиту можна розраховувати і що на ці гроші можна купити. Важливо пам’ятати наступне правило: у розуміннібанку розмір щомісячного платежу по кредиту не повинен перевищувати певного відсотка від рівня підтверджених доходів (так, щоб після виплат кредиту залишалися гроші «на життя»). Банки по-різному підходять до визначення подібного значення. У середньому ж щомісячні платі ¬ жи за кредитом не повинні перевищувати 40-50% щомісячних підтверджених доходів. Важливо розуміти, чиї доходи приймає банк у розрахунок, — одного позичальника, сукупні доходи родини (чоловіка і дружини) або можуть враховуватися і доходи інших співпозичальників (якими можуть виступати близькі родичі або навіть неродственникі). В останньому випадку сума можливого до видачі кредиту може бути значно збільшена. Найбільш поширена оцінка сукупних доходів сім’ї. Тобто якщо чоловік заробляє $ 500 і дружина — $ 500, що приймається в розрахунок дохід складе $ 1000.

Якщо банк готовий розрахувати платіж із розрахунку 50% від підтверджених доходів, то сім’я зможе виплачувати в місяць $ 500. Отже, вона може розраховувати як мінімум на кредит у $ 40 тис. на 15 років або $ 50 тис. на 30 років за ставкою 12% річних. Відповідно, яким би ліберальним не було вимога до розміру початкового внеску, вище голови не стрибнути і значно дорожчу квартиру / будинок не купити.

Потрібно, втім, враховувати факт, що максимально можлива сума кредиту зростає випереджаючими темпами з збільшенням рівнів ¬ ня підтверджених доходів. Одна справа, якщо кредит виплачує людина з зарплатою в $ 2000, інше — в $ 500. У першому випадку навіть якщо, виплати будуть перевищувати половину заробітку, «на життя» все одно вистачить. У другому випадку це проблематично. Банки це враховують.

  Оренда соціального житла - коли закон буде прийнятий?, Оренда, Аналітика, Портал нерухомості

в цьому випадку слід вибрати банк, який готовий видати іпотечний кредит з урахуванням довідки про доходи у вільній формі. При такій формі довідка про доходи повинна бути видана за місцем роботи й завірена керівником і головним бухгалтером підприємства. Так само у позичальника можуть зажадати додаткову інформацію про характер його роботи та посадові обов’язки, дані про діяльність компанії, в якій він працює і т.п.

Для зручності потенційних позичальників на інтернет-сайтах більшості банків, що розвивають іпотечні програми, є так звані іпотечні калькулятори, що допомагають легко розрахувати на базі реальної суми доходів максимально доступну суму кредиту. Перш ніж звертатися в банк, має сенс повправлятися на цих калькуляторах, не забуваючи, що банки будуть вимагати не тільки своєчасних щомісячних платежів, а й наявності накопичень у розмірі до 30% вартості квартири для початкового внеску.

Крім рівня заробітку на визначення максимальної суми кредиту (а значить, і на доступну до покупки нерухомість) впливають також різноманітні сімейні обставини. До них може ставитися, наприклад, наявність утриманців (зокрема, малолітніх дітей) або невиплачених кредитів (зокрема, на автомобіль). І в першому, і в другому випадку із загальної суми підтверджених доходів банк відніме певну частину, і це автоматично зменшить максимально можливий розмір кредиту.

Важливо розуміти, що людині з одними і тими ж вихідними даними різні банки як мінімум назвуть різні цифри можливого кредиту. Як максимум — будуть мати різні точки зору на те, схвалювати чи ні заявку. Тому у випадку, коли банк, умови якого ви визначили як найкращі, відмовився співпрацювати з вами, не потрібно вішати ніс — «протестувавши» кілька банків, ви з великою часткою ймовірності знайдете більш гнучкого партнера.

  Як розраховується вартість покупки і доставки товару., Китайський аукціон Таобао російською

Мати необхідний рівень підтверджених доходів при довгостроковому кредитуванні на купівлю житла, як правило, недостатньо. Визначаючись з рішенням, банки розглядають цілий комплекс факторів (адже гроші видаються дуже надовго): затребуваність професії потенційного клієнта, перспективи галузі, в якій він працює, перспективи зростання його власних доходів, кар’єрне просування в попередні роки і т. д. Деякі банки, наприклад , в якості обов’язкової вимоги висувають наявність вищої освіти.

Що ще впливає на рішення банку? Зазвичай вік. Як правило, до моменту погашення кредиту людина ще не має вийти на пенсію (навіть якщо він збирається продовжувати працювати). Тобто 50-річній людині, який збирається взяти кредит на 20 років, з великою часткою ймовірності відмовить більшість банків. Іноді критично важливим є загальний трудовий стаж і стаж роботи на останньому робочому місці (що розглядається багатьма банками як показник стабільності становища). Свою роль можуть грати обмеження за пропискою (на ¬ приклад, якщо ви зареєстровані в Новгородській області і хочете купити квартиру в Петербурзі, деякі банки вам відмовлять).

Особливе ставлення у банків до приватних підприємців і господарям бізнесу, яким дуже важко довести наявність певного рівня доходів. Звичайно, існують банки, які навчилися працювати і з такою категорією клієнтів, але все одно — вибір програм сильно звужується.

Заявка онлайн на кредит

Рубрики

Пропозиції

Заявка на кредит в банки

Свіжі записи

Спеціальні пропозиції

  Кредитні карти Російський Стандарт

Експрес кредит за 30 хвилин

Дуже багато банків зараз активно займаються роздрібним кредитуванням, але і попит на кредити надзвичайно високий. Причому найбільш затребувані невеликі суми споживчих кредитів на невідкладні потреби. Потенційні позичальники більш зважено і розумно оцінюються свої можливості, визначаючись із сумою і терміном кредиту, але все ж фінансова безграмотність присутній, і зараз саме час боротися з нею, вчитися читати умови кредитних програм, бачити за процентними ставками реальну переплату, грамотно планувати бюджет, щоб не допускати прострочень по платежах. Найболючіше для росіян питання — підтвердження доходів. Якщо ще три-чотири роки тому, що таке довідка 2-ПДФО мало замислювався, то зараз вже більшість знає, що це основний документ для банку, що підтверджує доходи потенційного позичальника. Якщо ви працюєте офіційно, то маєте право запросити в бухгалтерії за місцем роботи довідку про доходи фізичної особи (тобто вас) за формою 2-ПДФО. Інша справа, що в довідці відображається «біла» частина зарплати. Враховуючи цю особливість довідок 2-ПДФО, банки приймають до розгляду так звану довідку за формою банку, що вас, безумовно, радує. Але не забудьте на радощах звернути увагу, що при наданні довідок про дохід не за формою 2-ПДФО процентна ставка по кредиту підвищується на 1-2%.

Знаходять:

  • на яку суму кредиту може розраховувати підприємство
Categories: Без рубрики

Comments are closed.