Банки України

Як розрахувати максимальну суму кредиту?

Формула розрахунку суми кредиту звичайно враховує розмір доходу клієнта, термін кредиту, кількість утриманців, прожитковий мінімум для даного регіону і багато іншого.Кожен банк розраховує суму кредиту з власною формулою, яка зазвичай відноситься до закритої інформації.

Так як кожен банк користується власною формулою розрахунку максимальної суми кредиту, то надавши один і той же пакет документів в різні банки, в якомусь банку можна буде взяти велику суму кредиту в порівнянні з іншими. Максимальну суму кредиту і зразковий розмір щомісячних платежів можна розрахувати, скориставшись сервісом «кредитний калькулятор». Більш точний розрахунок можна отримати, звернувшись безпосередньо до фахівців банку і надавши необхідний пакет документів.

  Фінансові послуги банків РБ: дорожні чеки

Якщо потрібен кредит побільше

Що потрібно зробити, щоб банк розщедрився на якомога більшу суму кредиту? Є просте правило: чим більше сума кредиту, тим більше у нього вимагається забезпечення. В якості забезпечення за кредитом може виступати заставу (нерухомість, автомобіль, приватне цінне майно позичальника) і поручительство. Як правило, в кредит банки дають до 80% від оціночної вартості застави.

Не тільки дохід клієнта впливає на максимальний розмір кредиту, але і спосіб його підтвердження (довідка з місця роботи, копія трудової книжки, довідка 2-ПДФО та ін.) Банки можуть враховувати і додаткові доходи клієнта (друге місце роботи, невелике ІП, надомна підробіток і т.д.). Додаткові джерела доходу також буде потрібно підтвердити довідками, податковими відрахуваннями і т.п.

  Іпотечний борг не такий страшний як торговий

Розмір кредиту залежить і від терміну кредитного договору: чим більше термін, тим більше максимальна сума кредиту, яку банк може надати позичальнику. Ще одним важливим чинником при розрахунку суми кредиту є наявність у клієнта утриманців. Чим більше людей в момент оформлення кредиту знаходиться на утриманні клієнта, тим менше повинні бути щомісячні виплати по кредиту, а значить буде менше і загальна сума кредиту. Утриманцями вважаються неповнолітні діти, дружина у декретній відпустці, недієздатні члени сім’ї та ін Тому якщо сім’я планує в найближчому часі завести дитину, то краще взяти кредит ще до його народження або після виходу подружжя з декретної відпустки, тоді максимальна сума кредиту буде значно більше.

  Кімната в комуналці в іпотеку - поїзд уже пішов Російські банки - іпотека, автокредити, споживчі кредити, лізинг

Знаходять:

  • розрахувати максимальну суму кредиту
  • формула суми кредиту яке надасть -банк підприємству
Categories: Без рубрики

Comments are closed.