Банки України

Як відбувається нарахування відсотків по кредиту. Графік погашення кредиту

Для того щоб з’ясувати як відбувається нарахування відсотків по кредиту , нам потрібно спочатку зрозуміти з чогоскладається ануїтет (докладніше про аннуїтете і формулі ануїтету вашого щомісячного платежу за кредитом). Яка в ньому частка відсотків, а яка частина відноситься безпосередньо до погашення боргу?

Корисно представляти в будь-який момент ведення кредиту, скільки погашено боргу, а скільки сплачено за відсотки. Якщо ви вмієте це перевірити, жоден банк не зможе вас обдурити при формуванні графіка погашення кредиту. Крім того, ця інформація стане в нагоді для планування дострокового погашення кредиту.

  Автокредит - Новини - інформація про кредити і банках

Нехай протягом 1 року погашається кредит у розмірі 8000 доларів під 9% річних. Платежі здійснюються аннуітетами (детальніше про них написано тут). Потрібно описати схему погашення: що з кожним платежем відноситься до боргу, а що йде як нарахування відсотків по кредиту.

Оскільки відсотки нараховуються щомісяця, то і переводяться вони з річних у місячні: ділимо річну ставку на 12 (в даному прикладі для простоти всі місяці вважаються однаковими за тривалістю, в реальному ж кредитуванні при нарахуванні відсотків враховується фактичне число днів в році і у місяці).

  Брокер Alpari

Це позичкова заборгованість за кредитом на момент другого платежу. А далі повторюємо процедуру, нараховуючи відсотки вже на ці 7 360,39 доларів. Потім віднімаємо з постійного ануїтету пораховані відсотки і отримуємо погашення боргу в другому місяці, і т.д.

Тут добре видно, як йде нарахування відсотків по кредиту. З часом частка відсотків у аннуїтете зменшується, а частка боргу збільшується. Все правильно, із зменшенням суми заборгованості по кредиту зменшується і плата за відсотками. Справжній детальний графік погашення кредиту розібраний в цій статті. А розбір графіка платежів при диференційованому погашенні (коли борг погашається рівними частинами) повністю приведений в книзі з комплекту `Секрети вигідного кредиту`.

  Як дізнатися номер кредитної карти Visa, MasterCard?, - поради клієнтам банків

Дізнайтеся більше з комплекту ‘Секрети вигідного кредиту’:

Додавання коментаря

Знаходять:

  • нарахування заборгованості по кредиту
Categories: Без рубрики

Comments are closed.