Банки України

Новини

Практично всі банки під враженням величезної кількості неповернень кредитів за період кризи, сьогодні надають позики на дуже жорстких умовах. У докризові часи отримати споживчий кредит міг будь-хто,при цьому кошти надавалися мало не під «чесне слово». Втім, і сьогодні тим, хто отримує «білу зарплату» і має хорошу кредитну історію, оформити позику не складе труднощів. Чи є вихід для інших?

Незважаючи на таку ситуацію, отримати кредит людині, яка не може підтвердити своє працевлаштування, можна. Банки лояльно ставляться до таких позичальників, тим більше, що на цій категорії позичальників вони заробляють куди більше, ніж на інших.

Що таке «кредит безробітним»? Такі кредити — це позики, що надаються без довідки про доходи. Адже людина, яка офіційно не працевлаштований, за законом вважається безробітним незалежно від роду занять. Банки при видачі позик враховують, що сьогодні «безробітні» — це не тільки ті, хто стоїть на обліку на біржі праці. Сюди можна віднести і людей, які отримують доходи від здачі житла в оренду, тих, хто вкладає кошти в інвестування, а також всіх фрілансерів. У всіх них немає відмітки про працевлаштування в трудовій книжці, вони не платять внески до Пенсійного фонду, не декларують отримані доходи. З точки зору податкової поліції такі «безробітні» є злісними порушниками, а от для кредитно-фінансових структур вони — потенційні позичальники, які за свій статус готові заплатити більше, ніж при класичному кредитуванні. Сьогодні для отримання позики безробітним існує два варіанти.

Кредит під заставу Якщо у вас є автомобіль або квартира, яку можна надати в якості застави, ви цілком можете розраховувати на кредит, сума якого складе приблизно 80% від ринкової вартості заставного майна. Банк, отримуючи гарантії зворотності своїх коштів, надасть вам у користування свої гроші куди більш охоче. До слова, такі заставні кредиту банки вважають більш надійними, ніж позики з наданням довідки про доходи. Адже життя завжди підносить неприємні сюрпризи — роботу можна втратити, можна «прогоріти» на інвестиціях. У разі ж надання застави банк практично нічим не ризикує, так як у судовому порядку завжди отримає назад кредитні кошти. Якщо майна, які б банк прийняв в якості застави, у вас немає, як забезпечення по позиці можна привести з собою поручителя, який би міг офіційно підтвердити свої (бажано високі) доходи.

  Як взяти товарний кредит на купівлю меблів?

Кредит з мінімумом документів У «асортименті» практично кожного банку сьогодні можна зустріти пропозицію оформити позику, надавши лише два документи. Отримати такий кредит можна швидко і просто, проте «коштувати» він буде дуже дорого. Щоб компенсувати відсутність довідки про доходи, в банку від вас попросять:

Платимо за статус? За оформлення позики в статусі «безробітного» в першу чергу ви розплатитеся невеликим розміром кредиту — без надання застави вона не перевищить 300 тис. карбованців. Те ж відноситься і до періоду кредитування, який в середньому становить 2-3 роки. Ну і, звичайно ж, головне — це процентні ставки. У середньому кредит для безробітних надається під 30% річних. Проте варто врахувати, що в цю цифру не включаються додаткові платежі і комісії, тобто підсумкова переплата може бути і куди більшою.

Поділитися посиланням

Також читайте

Коментарі

Автор пропонує цікаві варіанти для отримання кредиту безробітним. Але інтернет не дрімає і завжди пропонує не менш цікаві варіанти. Якщо з якоїсь причини Ви не можете документально підтвердити Ваш дохід і трудовий статус, Ви можете спробувати отримати кредит в одному з банків, який видає експрес кредити і вимагає для оформлення два документи: паспорт і додатковий документ (закордонний паспорт, ІПН, водійські права або картка страхування пенсійного фонду). Такі кредити, як правило, видаються за завищеними відсотковими ставками, оскільки для банків існує певний ризик несплати боргу з боку позичальника. Ще один варіант того, як отримати кредит безробітному, зацікавить Вас у тому випадку, якщо у Вас в планах відкрити свій бізнес. Вам необхідно зареєструватися в службі зайнятості населення за місцем проживання. Далі, написати і захистити свій бізнес-план. Під поручительство фонду сприяння кредитуванню малого бізнесу Ви можете отримати кредит до 120 тисяч рублів під свій бізнес.

  Споживчі кредити готівкою в Уфі можна отримати в легко, банки Уфи кредити видають швидко: Хоум Кредит Банк в Уфі та Кредит Європа Банк Уфа., Отримати кредит готівкою онлайн

Ставки, за якими видаються такі кредити, можна, звичайно, вважати завищеними, як пише шановна tiger27. І банки надходять логічно. У той же час кредити, що надаються без довідки про доходи, дозволяють людям знаходити рішення значущих проблем в конкретний момент часу. По-моєму, нарікати з приводу ставок навряд чи варто, кредити в банках повинні бути на самих різних умовах. Кредитоотримувачі мають можливість робити усвідомлений вибір. Банки збільшують кількість клієнтів.

Стаття дуже цікава і коментарі до неї так само не можуть залишитися без уваги, але разом з тим хотілося б доповнити автора і коментаторів. Взяти кредит не працюючи звичайно можна, тільки тут буде кілька «АЛЕ». Ви можете отримати кредит, не маючи офіційного місця роботи в тому випадку, якщо у Вас є інше джерело доходу (пенсія або стипендія). Але пенсіонерам і студентам позики на великі суми дають тільки при наданні забезпечення кредиту і далеко не в кожному банку. Якщо ж ні пенсіонером, ні студентом Ви ще не є, Ви можете спробувати звернутися в банки, які не вимагають підтвердження доходів (наприклад, у банк Тинькофф), сподіваючись на удачу. Але ймовірність отримання кредиту в цьому випадку теж занадто мала.

Продовжуючи доповнювати статтю, описую наступні варіанти отримання кредиту. Ви можете отримати кредит за двома документами на 40000рублей, оформивши заявку в Сітібанку. В якості альтернативи можна розглянути варіант отримання кредиту на карту, наприклад, банку «Тінькофф Кредитні Системи». Якщо банк прийме позитивне рішення про надання кредитної карти, Вам потрібно буде вислати копії паспорта РФ і підписану Вашою рукою заяву (відправка для Вас безкоштовна). Оформити онлайн заявку можна і на кредитну картку банку Російський Стандарт, тоді крім паспорта РФ від Вас буде потрібно один з дод. документів (закордонний паспорт, водійські права). Хочу уточнити, що рішення про видачу кредиту буде прийнято Банком після розгляду Ваших анкетних даних, на підставі яких буде встановлена ??і сума кредиту.

  Як взяти кредит у банку?, Банки Новосибірська

А я раджу спочатку вивчити це питання гарненько. Сама з цими кредитами кілька разів міцно влітала. Тим більше для тих, хто ніколи не брав кредит. А для банків та інших організацій, що можуть вам грошей позичити під відсоток, ви новачок і на вас можна наваритися. Зараз є банки, які офіційно, без ризику і величезних накруток готові допомогти вам. Ви просто погано шукали. Ці люди, напевно, зробили кілька дзвінків і після пари відмов опустили руки. Поцікавтеся, що вам порадять фахівці, люди з досвідом. Не буду рекламувати банки — просто пораджу інформацію, яка допоможе вам грамотно діяти і не потрапити в пастку шахраїв. Ось тут: http://beprime.ru/kak-vzyat-kredit-bezrabotnomu/

Альманахи

Теги блогу

Маленька мозаїка

Про що говорять

Новини партнерів

Знаходять:

  • кредитна картка оформити безробітному україна
  • як взяти кридит
  • кредит безробітньому
  • хочу оформити кредитну картку не працюючий
  • займ для безробітних Україна
  • Kредити безробiтним в Миколаiвськоi областi
  • я безробітний студент хочу взяти гроші в кредит мені 18
  • вякому банку взяти кредит безробітному
  • як взяти кредит не офіційно працюючим
  • Кредитни картки безробитним
Categories: Без рубрики

Comments are closed.