Банки України

Як взяти кредит, якщо відмовили в декількох банках?

Сума кредиту визначається на підставі вашої платоспроможності і залежить від наданого забезпечення, при цьому вона не може перевищувати встановлених банкоммаксимальних значень відповідно до умов обраного Вами кредиту.

Банк враховує всі основні види доходів: за основним і додатковим місцем роботи, доходи від занять приватною практикою, доходи чоловіка або дружини Позичальника, пенсію, достроково призначену через старість або за вислугу років.

Так, така можливість передбачається умовами кредиту. Максимальна сума кредиту може бути визначена виходячи з вартості ліквідного майна, що належить на праві власності Позичальнику і його дружині (у) / Созаємщиков (сумарний актив). Дізнатися, як Банк визначає максимальну суму кредиту з урахуванням сумарного активу, ви можете, задавши це питання нашим менеджерам по телефону +7 (495) 410-63-65.

  Заходи безпеки

Доброго дня! Чи існують варіанти оформлення споживчого кредиту без поручителів, на суму до 1,5 млн. руб., Якщо на даний момент потенційний позичальник працює на офіційному місці роботи 7 місяців? У власності є автомобіль вартістю понад 7 млн. руб. Спасибо.

Добрий день. Кредит, який надається без поручителів, надається на підставі довідки з місця роботи за останні шість місяців, тому в Вашому випадку отримання даного кредиту можливо.

  Кредитування в Україні, новини кредитного ринку в Україні: іпотека, кредитування будівництва, споживчі кредити, кредитування під заставу нерухомості

Для оформлення кредиту надання довідки за формою 2-ПДФО не потрібно. Але ви можете надати її за вашим бажанням, що дозволить при розгляді вашої анкети знизити процентну ставку.

Скажіть, будь ласка, нашому підприємству потрібен кредит на поповнення оборотних коштів у розмірі 120 мільйонів рублів. Оборот за минулий рік склав 57 мільйонів рублів і є ще забезпечення за оцінкою на 150 мільйонів рублів. Як швидко можна його отримати через вашу компанію?

Підготуйте потрібний пакет документів (Список документів ви отримаєте у наших фахівців). З урахуванням специфіки вашого бізнесу та історії розвитку компанії, ми підберемо програми кредитування. Для отримання детальнішої інформації, дзвоніть.

  Mitsubishi Outlander XL і ASX з вигодою до 100 000 рублів

Так, ми працюємо з різним ступенем складності поставленого завдання. У більшості випадків ми справляємося зі складнощами, що виникли в попередніх запитах в банки. Як правило, відмови відбуваються через непрофесійно підібраною документації.

Київ

Львів

Categories: Без рубрики

Comments are closed.