Банки України

Нещодавно я зареєстрував собі американський акаунт у iTunes Store. Навіщо? Я отримав кілька Redeem (промо-коди для додатків) і я, природно, хотів ними скористатися. Однак виявилося, що в російській App Store немаєможливості отримувати програми за промо-коди, тому мені для цього необхідно було зареєструвати американський акаунт у iTunes Store. Але є невелика проблема — при реєстрації в американському сторі потрібно прив’язка карти. Тому я вирішив написати в блозі як зареєструватися без цієї прив’язки.

Ось так просто можна завести американський акаунт у iTunes Store без кредитної карти. Якщо захочете купувати додатки, музику, фільми, книги і т.д., то достатньо придбати карту iTunes Gift Card.

Привіт, Ігоре! У принципі можна прив’язати карту в будь-який момент до вже існуючого аккаунту, що не реєструючи ще один, тобто другий. Може бути, ваша карта просто не підходить? У російській App Store працюють тільки кредитні карти. У мене поки немає картки, тому дати вам нормальний відповідь не зможу. Але для вас можуть бути корисні ці 2 посилання: http://bit.ly/czlQPt і http://bit.ly/brMinP

Добрий вечір Салават! Дякуємо за посилання, в посиланнях нічого для себе не знайшов. Карта проходить гроші ж з неї знімаються, потім повертаються. Я і диск купував SL10.6 правда через PayPal. Як правильно зареєструвати ДРУГИЙ аккаунт на те ж ім’я і пароль?

  Як розрахувати ЕРС за кредитними картками:

Юрій, можливо на вашій кредитній карті не підтримується оплата через інтернет. У банку ця послуга оформляється безкоштовно, Вам тільки потрібно буде заява написати і все. Або ж, якщо доступ до оплати через інтернет на Вашій карті підключений, то може стояти обмеження з оплати покупок в деяких країнах.

Тобто, припустимо я з Казахстану і здійснювати покупки на американських і канадських сайтах я не можу без подачі додаткового заяви. Знову ж, послуга безкоштовна. Просто це робиться для блага власників карток, так як на цих сайтах безпека низька.

Я зіткнулася з дивною проблемою при реєстрації — при виборі поля none в методах оплати все одно виводиться повідомлення «Your credit card was declined». Я навіть gift card купила і ввела її номер у відповідне поле — той же результат.

  Для чого потрібна кредитна історія і як її не зіпсувати?

така ж проблема.на останньому етапе.когда треба вводити зіп-код, місто і т.д.нажімаешь continue і він показує Your credit card was declined.ставіл none у графі кредіткі.в чому проблема?

Та ж проблемма .. Аккаунт є, в полі спосіб оплати варто none, але постійно пише що кредитка заблокована і просить вести вірні дані, изза цього не можна нічого купити навіть те що free. Ввів номер гіфт карти 10 $ зарахований а проблемма залишилася .. Дуже сподіваюся на вашу допомогу!

я робив безкоштовні акаунти багато разів, приблизно місяць тому вирішив зробити ще один, роблю точно так само як і по інструкції але все одно не пропускає. Вимагає ввести метод оплати хоча я сотні разів тисну на кнопку None

Всім у кого була проблема, коли при виборі none все одно вилазило повідомлення «Your credit card was declined», спробуйте зареєструватися з іншого комп’ютера, у самого була така ж проблема на ноутбуці а на пк всі зареєструвалося.

  Іпотека, фінансова допомога іпотечним боржникам, програма фінансової допомоги боржникам по іпотеці

немає кнопки None і вводжу номер картки, просить коректний номер, а іншого немає! Дві карти ДВІ Пробував! ВІН ЩО знущаються!! ДОПОМОЖІТЬ! НА ДАНИЙ МОМЕНТ ВВАЖАЮ єдиним правильним рішенням ВИКИНУТИ всю електроніку У ВІКНО!

Здравствуйте Салават! Я не можу вже 6 місяців зареєстрованому в iTunes. Зробила все по вашій інструкції, але все одно нічого не виходить! Жоден пароль не сприймає … Що мені робити, підкажіть будь ласка …

Готові до використання акаунти в iTunes Store дозволяють здійснювати покупки софта для iPhone в App Store, музику, фільми, кліпи і серіали. Вам не потрібно реєструватися, тільки введіть отриманий логін і пароль у iTunes і ви вже можете здійснювати покупки.

Знаходять:

  • чому при реєстрації в App Store не пише None
  • що треба вводити в айтюнс
Categories: Без рубрики

Comments are closed.