Банки України

Інформація

Пошук кредиту

Інструменти

Навчання

Партнери

Робота в банку

Кредити місяці

Останні відгуки про банки

Які бувають кредитибез довідок у Петрозаводську?

Кредитування в Петрозаводську є вкрай затребуваним, тут функціонує достатня кількість банків, які видають кредити без довідок для будь-яких потреб. Для того, щоб знайти серед них найбільш вигідні умови, найкраще зробити порівняння кредитних пропозицій в Інтернеті. Але необхідно враховувати, що подібні кредитні пропозиції мають більш високі ставки по відсотках, ніж пропозиції за кредитами із забезпеченням.

Якщо клієнти все ж мають можливістю надання в банк інформації про заробітну плату, то слід розуміти, що це краще зробити для того, щоб отримати найбільш вигідні пропозиції з кредитування. Оформляти кредити без довідок у Петрозаводську слід тільки в тому випадку, коли немає можливості надати довідки про доходи або інших варіантів отримання кредитних коштів. Можливі варіанти вигідного плученія кредитів в тому випадку, якщо крім надання довідок клієнт має можливість підтвердити свою платоспроможність якимось іншим способом, наприклад, надати поручителів або оформити в заставу будь-яке майно.

Кредит без довідок в Петрозаводську від «АКБ сприяння комерції та бізнесу»

  «Кредитна фабрика» по іпотеці стартує в Сибірському Ощадбанку в квітні 2011 року - Тайга.інфо

У ВАТ «АКБ сприяння комерції та бізнесу» клієнти можуть оформити «Кредит на все про все», призначений для його використання на будь-які цілі, розмір якого може становити до 100 000 руб і видаватися на 7 років зі ставкою 14, 9% -34,9%. Виплачувати кредитний борг клієнти мають можливість за допомогою аннуїтетних платежів. За даним кредитом відсутні комісії і допускається його повне або часткове дострокове погашення.

Для оформлення цієї пропозиції від клієнта не потрібно мати забезпечення, а необхідна наявність: паспорта, військового квитка і ще одного документа додатково, наприклад, закордонні паспорта або водійського посвідчення та ін Якщо у клієнта відсутня страховка життя і здоров’я, то ставка відсотків по кредитом може бути збільшена на кілька пунктів від її базового розміру. Подібний кредит можуть отримати позичальники, що знаходяться у віковій категорії 23 — 55 (60) років, які мають громадянство РФ і постійну реєстрацію у місці знаходження банку.

Відмінний кредит готівкою без довідок у Петрозаводську від «ОТП Банку»

У ВАТ «ОТП Банку» є можливість оформити Відмінні кредити без довідок у Петрозаводську на суму 51 000 — 750 000 на період 1-36 місяців із забезпеченням і на проміжок 1-60 місяців без забезпечення . Кредитна ставка по ньому може становити 13,9% -33,9%, а її точний розмір визначається банком для кожного клієнта персонально і залежатиме від періоду кредитування та наданого забезпечення, в якості якого може бути розглянуто порука фізичної особи.

  Банківське право - Right-choice

При оформленні кредитної суми близько 400 тисяч рублів кредитні засобам можуть бути видані без надання поручительства. Відсутня комісія за дострокове погашення кредиту. Для його оформлення від клієнта потрібно: надання паспорта, заяви-анкети, копії трудової книжки, ІПН. Позичальник повинен мати: вік в межах 21-60 років, громадянство, постійну реєстрацію, робочий стаж на протязі 3 місяців.

Кредит Автоекспрес без довідок у Петрозаводську від «Банку ВТБ 24»

Отримання кредиту Автоекспрес на нові авто з оформленням страховки КАСКО можливо в ЗАТ «Банк ВТБ 24» на суму 90 000 — 1 000 000 руб за ставкою 15,5% -19%, розмір якої залежатиме від можливого першого внеску, який може знаходитися в інтервалі від 10 до 40%. Завдяки оформленню даного кредиту можна придбати новий легковий автомобіль будь-якого виробника в автосалоні. Виплата по кредиту допускається ануїтетними платежами з можливістю, як часткового, так і повного дострокового погашення боргу.

  Голодуючі у Верхній Сінячіхе обмірковують нові способи боротьби за гроші - губернатора і уряд чекає сюрприз, 09.10.12, Єкатеринбург

Для того, щоб клієнт зміг використати дані кредити без довідок у Петрозаводську , він повинен надати паспорт і ще один документ зі списку на вибір, серед яких: закордонний паспорт, водійське посвідчення та ін Оформлення кредиту проводиться з обов’язковим страхуванням КАСКО, яке за перший рік може включатися в кредитну суму.

Гарантіями за даним кредитом можуть виступати заставу придбаного авто без оформлення поруки фізичної особи. Клієнт повинен мати: вік 21-65 років, громадянство РФ, постійну реєстрацію, стаж роботи загальний-ні менше року, а на самому останньому місці-не менше, ніж 3 місяці в регіоні розташування кредитующего банку, наявність домашнього та робочого телефону. Рівень доходів позичальника, який він вказує в анкеті, повинен бути не менше 10000 рублів.

Останні статті:

Categories: Без рубрики

Comments are closed.