Банки України

Який кредит краще

Ні для кого не секрет, що зараз можна знайти величезну кількість різних кредитних пропозицій, не те що раніше. Часом, вибір найбільш відповідного варіанту перетворюється в дуже складнуголоволомку. Головне питання, який краще брати кредит?

Досить рідко позичальник звертає свою увагу на супроводжуючі кредит комісії, оскільки майже завжди він орієнтується на афішуються банками процентні ставки по позиках. Як стверджують експерти, для відповіді на питання який кредит краще, цієї інформації буде недостатньо.

Відразу ж хочеться сказати, що в першорядності значення процентної ставки відмовити дуже нелегко. На сьогоднішній день, з кредитами складається така ситуація, коли з ефективною ставкою (вартістю кредиту), афішована процентна ставка не має нічого спільного.

Що входить в повну вартість? Страхові витрати, які нав’язуються банками, всілякі прострочення, а так само штрафи, які банк може нарахувати Вам не тільки за прострочення, але і як виявляється, за те, що Ви захочете з ними достроково розрахуватися. Для того щоб відповісти на питання який кредит краще, головним критерієм для Вас повинен бути підсумковий розмір переплати, який найкраще порівнювати з пропозиціями інших банків, але тільки за ефективною процентною ставкою.

  Чому в Росії така дорога іпотека?

Так само, дуже цікавим моментом є те, що за заявленою процентній ставці, взяти кредит зможе далеко не кожен того бажаючий. Дуже часто, наприклад, афішується ставка в 12% річних, а на ділі вона доступна тільки для якоїсь окремої групи позичальників, наприклад, для учасників зарплатного проекту банку. Для всіх же інших, цей самий кредит, незалежно від кредитної історії і якості всіх наданих документів, буде коштувати на парочку пунктів дорожче і це як мінімум.

Не важливо, як позиціонується кредитний продукт, супроводжуватися він неодмінно буде всіма вимогами банку не тільки до самому позичальникові, але і до документів. Документів при цьому Вам буде потрібно як мінімум два. Навіть якщо Ви обрали програму під назвою — «кредит за паспортом», крім Вашого головного документа, тобто паспорта, буде потрібно ще як мінімум один документ, який зможе підтвердити Вашу особу. Експертами відмічено так само те, що кредити, при яких не потрібна довідка про доходи, є найбільш дорогими. На цьому етапі з питанням про те, який кредит краще взяти, Ви почнете потихеньку розбиратися. У цій ситуації банк, по суті, довіряє вам «на слово» і вірить в те, що доходи у Вас є і з розрахунком по кредиту проблем не виникне. Тому, якщо Вам дуже терміново потрібні гроші, ви працюєте офіційно, а довідка про доходи у Вас є на руках, спробуйте скористатися такою можливістю, тому що це в рази підвищить довіру банку до Вашої персони, що надалі може відбитися на зниженні ставки (як мінімум на 5 пунктів). А якщо ви ще потрудіться захопити з собою копію трудової книжки, в якій буде вказано, що на останньому місці роботи Ви працювали не менше 6 місяців, то ставка в 14-16% річних практично забезпечена.

  Блог

Це питання з зовсім іншої «опери», якщо Ви працюєте в інтернеті або просто працюєте неофіційно, то природно довідку про доходи взяти просто не звідки. У такій ситуації можна переплачувати як кажуть за «себе і за того хлопця», але як Ви розумієте нам вона не зовсім підходить. Так який банк краще для кредиту в цій ситуації? Відповідь проста — будь-який! Тільки в цій ситуації, банку потрібно буде надати забезпечення, іншими словами будь-які гарантії, про те, що Ви зможете повернути кошти. У такому випадку, банку потрібно буде надати або заставу, або поручителя. При цьому, дохід Вашого поручителя повинен становити суму, якої можна буде розрахуватися за Вас по кредиту (у разі чого). Природно, Ваш поручитель повинен бути офіційно працевлаштований. Останнім, немаловажним моментом, є те, що до заставного майна в кожному банку ставляться по-різному. У всіх різні вимоги, тому має сенс дізнатися про них заздалегідь, для того щоб не отримати відмову в кредиті.

  Молодь - майбутнє промисловості Новосибірська (ТВ-Тиждень, 7 грудня 2011 р)

Інші статті на цю тему

Місія Всебічна підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів і кредиту, навмисних творчо застосовувати свої знання, удосконалювати далі свій професіоналізм у будь-яких,

Залишити коментар

Потрібно отримати кредит? Ми допоможемо!

Рубрики

Отримати кредит!

Знаходять:

  • кредіт на хату який краще брати
  • кредит який краще
Categories: Без рубрики

Comments are closed.