Банки України

Наша сім’я вдячна компанії «ОРГКАПІТАЛ» за дієву і дуже професійну допомогу у вирішенні житлового питання! Оперативність і врахування особливостей запиту клієнта — відмінна риса роботи співробітників компанії.

20.12.2011 — Який має бути трудовий стаж, щоб взяти іпотеку?

Щоб взяти іпотеку, необхідно відповідати набору вимог, що виставляються кредиторами до позичальників. Одним з таких вимог є мінімальний трудовий стаж на останньому робочому місці і загальний трудовий стаж.

Наприклад, кредиторам, що пропонують іпотеку за стандартами банку Дельтакредит , достатньо, якщо у клієнта буде пройдений випробувальний термін, тобто необхідний стаж на останньому місці роботи — від трьох місяців, але при цьому загальний трудовий стаж повинен бути не менше 12 місяців, причому річний досвід роботи повинен бути в одній сфері діяльності.

  формула розрахунку іпотеки

Якщо ви вже 4 місяці працюєте на останньому робочому місці, то звернутися за іпотекою можна в Альфа-Банк, банк СОЮЗ або Промсвязьбанк, але тільки загальний трудовий стаж повинен бути не менше 1 року.

При стажі 3 місяці, коли випробувальний термін пройдено, можна подати заявку на іпотеку в ВТБ 24 або в Московський Банк Реконструкції та Розвитку (потрібен загальний трудовий стаж не менше року ), в Банк Москви або в ЮніКредит Банк (необхідний дворічний загальний трудовий стаж), у Россельхозбанк (тут попросять півроку трудової діяльності) або в < strong> СКБ-Банк (з найбільш лояльними вимогами — стаж на останньому робочому місці може дорівнювати загального трудового стажу і складати всього 3 місяці).

  як взяти кредит готівкою в мтс банку

Якщо ви тільки що змінили роботу і маєте загальний трудовий стаж більше 1 року, ви зможете оформити іпотеку в Красноярську, подавши заявку в банк ВІДКРИТТЯ, який готовий розглядати заявки клієнтів, які пропрацювали на останньому робочому місці 1 місяць.

Більш жорсткі вимоги банки висувають до індивідуальних підприємців і власникам бізнесу — їх діяльність повинна приносити регулярний дохід і існувати не менше 2-х років. Виняток становлять Ощадбанк і АК БАРС Банк, не роблять різниці між працівниками за наймом і власниками бізнесу, і для перших, і для других мінімальний стаж становить 6 місяців на останньому робочому місці і 12 місяців загальний трудовий стаж. Також виділяється Райффазенбанк, за вимогами якого бізнес позичальника повинен існувати не менше 3-х років.

  Як взяти і оформити споживчий кредит онлайн в Калінінграді?, Кредит в Калінінграді

Знаходять:

  • Стаж для отримання іпотеки україна
Categories: Без рубрики

Comments are closed.