Банки України

Спеціальні пропозиції

Який взяти кредит

Усім добрий день. Є 400 тис. готівкою, треба ще 200 на нову машину. Який кредит брати краще авто через салон або споживчий у банку? Розплатитися плануюроку за 1.5, яка переплата приблизно вийде?

Зараз банки зобов’язані надавати повну інформацію про реальну ставку за кредитом. Вимагайте надати інформацію, скільки ви будете реально платити кожен місяць з урахуванням всіх комісій та інших накруток (у кожному банку по різному). Скільки коштуватиме КАСКО (теж в кожному банку, що працює зі своєю страховою компанією, по різному). І порівняйте.

Приклад: один мій знайомий взяв поспіхом машину по автокредиту з КАСКО. Потім взяв споживчий кредит в Ощад, погасив автокредит. І все для того, щоб не купувати КАСКО (у нас в селі КАСКО м’яко кажучи не дуже популярно).

  Автосалон Автофорум Львів

Вартість кредиту треба дивитися. У різних банків ставки відрізняються. Як правило автокредит дешевше. Але каско обов’язково на весь термін кредитування. На нову машину КАСКО краще взяти з будь-якого, хоч і без кредиту купуєте .. Вартість не залежить, в кредит машина чи ні. Моя дружина теж була противником КАСКО, типу навіщо гроші платити і т.п. У подруги каско ні і т.д. Коли в її машину в’їхала фура і машину списали по каско і виплатили гроші, при покупці наступної вона вже міркувала зовсім по іншому-фіг з ними, з грошима, краще застрахуюся. Краще заплатити 30-40 тис зайвих, ніж потім, коли не дай Бог ремонту нарахують на 200 тис. бігати і кусати волосся на попі від власного жлобства.

  Іпотека в сірих тонах

Авто звичайно, там же% ставка нижче! Не здумайте повестися на всякі банки які сидять в салоні!! Ідіть спочатку в Ощад, вони зараз (кінець року) дуже добре дають кредити. ПТС не забирають, тільки копію беруть. Я брав 400 в тому році, за 6 місяців переплатив 20 т.р.

Автокредит, але програму без Каско, споживчий занадто дорогою ще за переведення в готівку візьмуть великий відсоток, тому що карти мало хто приймає, а зараз споживчий саме на картах дають в основному.

Яка кабала? якщо все правильно прорахувати за своїми доходами, то немає ніякої кабали. Крім авто потрібно включити щомісячні витрати на її утримання та експлуатацію, а не брати впритул до своїх доходів і все буде ОК. У березні брала кредит 400 штук, більше половини вже погашено кабали взагалі не відчуваю.

  Іпотечні компанії - інформація та відгуки - Форум про новобудовах Москви і Московської області

КАСКО — річ корисна. А при споживчому Вас попросять застрахувати своє життя і здоров’я. Один хрін, тільки користі ніякої. Ощад бере високий відсоток і купу всяких умов при розгляді. Самий жлобський банк. 3 рази брали автокредити в різних банках, два ПТС забирали, Юні-Кредит немає. На 1-2 роки вигідно брати по спец. пропозиціям салонів, відсоток невеликий.

Знаходять:

  • взяти у кредит 200тисяч скільки платити
Categories: Без рубрики

Comments are closed.