Банки України

Форум про заробіток та інвестиціях в інтернеті. Інвестиції в бізнес, HYIP, Форекс. Заробіток в інтернеті.

Яку карту вибрати кредитну або дебетову?

Настає час, коли людині необхідно відкрити вбанку рахунок і прикріпити до нього банківську картку. Фахівці в банку при зверненні з бажанням оформити картку , запитають, яку карту ви хочете оформити. Щоб бути заздалегідь підготовленими до цього моменту, зважити і обміркувати всі « за » і « проти «, необхідно визначитися, в чому ж відмінність між дебетової картою та кредитної .

Дебетова картка це персональний платіжний інструмент, що має міжнародний рівень систем MasterCard, Visa, Eurocard. Власник дебетової картки може здійснювати безготівкові розрахунки по оплаті за товари , послуги у всіх місцях, де приймають безготівкову оплату; за дебетовою мапі знімаються готівкові гроші через банкомати , у відділеннях банків.

Кредитна карта це іменний розрахунково-платіжний інструмент. Так само видається клієнту банку, спочатку відкрив рахунок. Власник кредитної картки має можливість оплачувати товари, послуги в місцях, обладнаних спеціальними зчитувальними

Дебетова картка це ваш безготівковий гаманець, при якому відпадає необхідність у користуванні готівкою грошовими купюрами. При кожному користуванні карткою з вашого розрахункового рахунку , до якого дана дебетова карта прикріплена

буде списуватися витрачена вами сума. Ваші витрати обмежуються тією сумою, яка є на рахунку. У будь-який момент ви поповнюєте рахунок і користуєтеся карткою далі. Але бувають ситуації, коли швидко поповнити рахунок неможливо, а необхідні грошові витрати перевищують загальну суму вкладу , тоді банк пропонує вам оформити кредитну карту. Кредитний ліміт встановлюється індивідуально. У договорі детально описані відсотки кредитування, які будуть списуватися з рахунку позичальник а за наявної достатній сумі або терміни їх погашення у порядку оплати кредит а. Як і для надання кредиту при оформленні кредитної карти банком перевіряється ваша кредитна історія , доходи , боргові зобов’язання. Якщо ви постійний клієнт одного і того ж банку, і не раз користувалися послугами кредитування з благополучними або достроковими виплатами , то банк швидко вирішить всі паперові питання оформлення. Кожен банк спочатку призначає комісійні збори за кожен окремий вид операції проведеної по дебетової або кредитній карті .

  Бізнес форум для підприємців-

З цим списком необхідно ознайомитися уважно. У договір ах повинні бути гранично ясно викладені всі пункти справляння оплати за операціями з кредитної або дебетовою карткою . Є банки, які для власників пластикових карт оформлених у них, за надання великої кількості послуг комісійну оплату не стягують. Так само деякими банками передбачена пільгова система кредитування. Якщо власник картки протягом встановленого пільгового терміну кредитування вносить необхідну суму на рахунок, то% за кредитом їм не виплачуються. Далі погашення кредиту і відсотків по ньому власник зобов’язаний здійснювати щомісяця. Завжди потрібно уважно ставитися до термінів сплат.

  Кредит готівкою в Красноярську, споживчий кредит у Красноярську без довідок та поручителів

У цьому є слабкий мінус кредитних карт , стаючи! боржником ! у банку, клієнт зобов’язаний ретельно і в строго встановлені терміни робити необхідні платежі з погашення кредиту. Останнім часом банки вводять нову послугу для власників пластикових карт — ощадну . Це, коли одна карта має правами і можливостями двох описаних вище (дебетової та кредитної), плюс до цього за зберігання коштів на рахунку власнику картки банком буде нараховуватися% (в основному до 5% річних < / b>).

А от цікаво, яку карту ти сам вибрав? Мені потрібна така, щоб я легко міг виводити на неї гроші з мережі і отримувати їх потім в банкоматі. Бажано, щоб це був солідний банк, що має розгалужену мережу банкоматів …

гюрза , так дивлячись з якими платіжними системами працюєте і які у вас банки є. я, наприклад, з манібукерс виводжу на ощадбанк (виводити можна тільки на візу, а поповнювати баланс можна і з Мастеркард))), вебмані можна з Альфабанком через альфаклік (у мене Мастеркард), і т.д.

Ясно … Про нього я теж читаю, збираю інформацію — моніторю, одним словом … У мене так до кожного питання, якщо він стосується грошей. Моніторю близько 3 місяців. Вважаю, дивлюся, слухаю чужі думки і розповіді про досвід … Ще хтось щось скаже?

  Де краще купити квартиру - передмістя або хрущ в Києві - Ринок нерухомості - Форуми на

На мій погляд, у цій вихідній статті дано занадто поверхневі відомості про карти. Наприклад, є практика, коли за дебетовими картками банки дають клієнтам кредит. Ну просто підписується додаткова угода і на балансі відображається кредитний ліміт (хоча його тспользовать небязательно). На кредитних картах можна тримати і власні гроші і зазвичай кредитна карта нічим не відрізняється від дебетної, якщо не користуватися кредитними грошима. А також якщо вчасно погашати борг протягом грейс-періоду. Часто проводяться маркетингові акції, коли кредитну картку отримати простіше, ніж дебетну.

А от цікаво, яку карту ти сам вибрав? Мені потрібна така, щоб я легко міг виводити на неї гроші з мережі і отримувати їх потім в банкоматі. Бажано, щоб це був солідний банк, що має розгалужену мережу банкоматів …

Знаходять:

  • поповнити дебетову картку в німеччині
Categories: Без рубрики

Comments are closed.