Банки України

NetExchange.su Вигідний обмін валют

Рубрики
Нові записи
Вигідний бізнес
Цікаві записи

Яку кредитку краще вибрати — VISA або MasterCard?

Кредитнікарти в наш час значно полегшують життя будь-якого платоспроможного людини. З їх допомогою можна легко розплачуватися в магазинах, переводити гроші в готівку в банках, касах і банкоматах, а також користуватися знижками в різних торгових мережах країни …

При поїздці за кордон кредитні карти — найбільш зручний варіант, з огляду на те, що зникає необхідність возити з собою великі суми грошей, а відповідно і декларувати їх на митниці.

Зараз у банках важко отримати чітку відповідь на питання що ж краще все-таки краще VISA або MacterCard. Але між ними існує невеликий ряд принципових відмінностей, адже конкуренція між двома лідируючими світовими платіжними системами існує вже багато років.

  Кредитування фізичних осіб або як отримати кредит у банку?

Найпоширеніша думка про те, що головна відмінність цих карток полягає лише в тому, що VISA — американська система, а MacterCard — європейська. Але, дивлячись на саму назву даних систем, а саме VISA International Servise Assotiation і MasterCard WorldWide, можна сміливо стверджувати, що вони вже давно ставляться до інтернаціональним.

Перш ніж вибрати платіжну систему, необхідно визначитися яка валюта для вас в пріоритеті. Для карт VISA основна валюта — це долар США, а відповідно всі операції з конверсії валюти проходять через американський долар.

В системі MacterCard крім долара основною валютою є також і євро, отже, операції можуть проходити як через долар, так і через євро. Це одна з основних відмінностей даних карт.

  Катерина Орлова: Потреби бізнесменів значно змінилися, Інтерв'ю, Інтерв'ю, Банки.ру

Тому, якщо ви збираєтеся поїхати за кордон, то більш зручним варіантом буде відкрити карту MacterCard. Банки відкривають рахунки, як для долара, так і для євро в MacterCard, тому для мандрівників це найбільш прийнятно.

Якщо платіж здійснюється, наприклад, у гривнях, а картковий рахунок в доларах, то відбувається конверсія валют. І тут є теж одне невелике розходження: конверсійний курс VISA завжди відкритий, а от курс MacterCard можна дізнатися лише «за фактом».

Варто звертати увагу з якою карти легше перевести в готівку гроші. Наприклад, з MacterCard іноді можуть виникати проблеми, її приймають не у всіх містах і не в усіх магазинах. А з VISA таких проблем немає.

Якщо ви подорожуєте по країнах Європи, то краще вибрати VISA, так як ця платіжна система в Європі більш поширена. У загальних же рисах, варто звертати на вартість випуску картки, на якість обслуговування, а також на комісію за зняття готівки …

  Експрес кредит за годину! Кредит готівкою за годину. (Credit 1 Hour)

Менеджер не повинен керувати чим би то не було більше п’яти-шести років. Інакше він видихається, втрачає інтерес до справи і стає бранцем власних шаблонів, які були революційними ідеями, коли він очолив організацію.

Читайте ще цікаві статті:

Відео: Правда про Форекс!
Введення / Висновок електронних валют
Інвестуй вигідно!
Додайте свою рекламу!

Знаходять:

  • яка кредитка краща
  • яка кредитка краще
Categories: Без рубрики

Comments are closed.