Банки України

ЯК НАС пасуться

Образливі вірші … Принизливі для нормальних людей. Ні! Наша доля не такий. Ми приходимо в цей світ, щоб жити і творити. Жити по ПРАВДІ в ладу з БОГОМ, з ПРИРОДОЮ і один з одним. Творитидобро, справедливість, КРАСУ. Але замість цього навколо себе ми бачимо багато зла, несправедливості і неподобства, які ми ніяк не можемо подолати. Чому? Секрету немає. Хоча ми люди і не повинні бути стадом, але нас як пасли століттями раніше, так намагаються пащі і зараз. І нашим «пастухам» поки це цілком вдається.

Нас пасуть , коли говорять, що наркотики в малих дозах не шкідливі, що вони лише розслабляють нервову систему і запобігають стреси, щоб наші діти стали наркоманами і швидше пішли в інший світ, звільнивши «життєвий простір »для« богообраних ».

Нас пасуть , коли всього лише трохи дають можливість без особливих зусиль і за чужий рахунок створити уявне благополуччя сьогодні, щоб позбавити нас всіх (у тому числі і цих «небагатьох») того, чим будемо жити завтра.

Нас пасуть , вибудовуючи фінансові піраміди комерційних банків, через які реалізується наддержавний рівень управління економікою країн і народів, щоб «законно» і «цівілізірованно» грабувати Росію, а з людей робити лохів типу «ошуканих вкладників »негідника Мавроді.

Нас пасуть , коли говорять, що «на все воля Божа», в тому числі і на «перебудовну розруху» (хоча «Бог не є Богом безладу, але миру»), щоб ми змирилися із знищенням своєї країни та її народу.

  Рефінансування іпотечних кредитів, виданих раніше ВАТ «Банк Москви»: Іпотека: Рефінансування іпотечних кредитів, виданих раніше ВАТ «Банк Москви»: Іпотека: Банк Москви:

Нас пасуть , створюючи все нові і нові партії та рухи (хоча жодна з них так і не представила цілісної концепції виходу з-під влади господарів-«пастухів»), щоб ми, заплутавшись у це «достатку», махнули на всі ці партії рукою, і заявили, що «ми — поза політикою», щоб у політиці залишилися одні вони — «богообрані».

Нас пасуть , закликаючи повернутися в світле морок-сістское минуле, коли нас пасли негідники партократи з номенклатури КПРС, які зрадили СРСР і народ, розікрали країну і стали демократами. А ті партократи з КПРФ, які спочатку не зрозуміли як їх відірвали від партійного корита з привілеями, усвідомивши тепер свій промах, намагаються організувати

Нас пасуть , закликаючи до об’єднання в одне патріотичне стадо (але всіляко йдуть від запитання: «На якій ідеї об’єднуватися?»), щоб направляти це стадо в потрібний час на потрібні «їм» мети.

Нас пасуть , дістаючи зі скринь старі, створюючи і розвиваючи нові «духовні» руху, релігійні секти і т.п. «Духовні тупики», щоб за цими «духовними» туманами і міражами ми не бачили і не розуміли що відбувається знищення Росії і її народу.

Нас пасуть , штампуючи «іміджі» (образи) різних лідерів-«подпаску» на всі смаки (але з їх клеймом: «Made in не наше»), щоб ми не вникали в сенс того , що пропонують ці «лідери» у своїх програмах. І ми вибираємо, хоча відчуваємо, що всі ці «іміджі» дуті, а всі ці мраксісти, центристи, монархісти і ліберасти нічим не відрізняються один від одного.

  Оформити кредитну картку через інтернет - Кредити в Київі

Нас пасуть , намагаючись переконати в тому, що порядок в країні може навести один «вождь», якого вони сліплять на своїй же масонської кухні і зроблять його черговим нашим «пастухом» (а потім з нього зроблять «козла відпущення»), щоб ми не прагнули наводити порядок самі.

Нас пасуть , коли нав’язують необхідність вирішення безлічі приватних питань і «конкретних справ», щоб ми заплуталися у безлічі проблем і не побачили головного. І ніякі приватні питання не вирішуються, а «конкретні справи» не виходять, бо ніякі приватні питання не можуть бути вирішені, поки ми не зробимо головного — зміни курсу розвитку Росії.

Нас пасуть , «обрізаючи» нашу історію то до 1991, то до 1917, то до 988 року, приховуючи, що це всього лише періоди в нашій багатотисячолітньої історії, щоб ми стали «Іване, не котрі пам’ятають своєї спорідненості ».

Нас пасуть , протиставляючи і зіштовхуючи науку і релігію: «матеріалізм» і «ідеалізм» (хоча світ єдиний і цілісний, а ділити його на частини і протиставляти їх один одному — шізофреніровать людську свідомість), щоб у наших головах була «каша» і ми не могли розуміти взаємозалежність явищ.

  Як вибрати кредитну карту :: Фінанси ::: як просто зробити все

Нас пасли століттями. І господарі «пастухів» впевнені, що їм вдасться пащі «стада баранів» і надалі. Але їх надії марні. У середині XX століття відбулася подія, яке залишилося непоміченим «господарями Землі». Принципово змінилося інформаційне стан суспільства, і тепер за час життя однієї людини повністю розкриваються механізми, якими користується світова фінансова мафія, щоб нас «пасти» як стадо і «стригти» як баранів. «Таємне стало явним». І людей, які усвідомили як їх «пасли» і обдурюють, стає все більше. Прийшов час, коли натовп перетворюється в народ і каже: «Досить!».

Ми протрезвеем і зірвемо з їх «інформаційної голки». Повернемо награбоване, замість повернення боргів висунемо лихварям рахунок за наше руйнування. Їх фінансова паразитична піраміда завалиться, накривши собою нинішніх «пастухів».

Ми об’єднаємо Народ навколо Концептуальною партії «ЄДНАННЯ», збройної Кобой, і перетворимо стихійний процес звільнення в узгоджені, свідомі дії мільйонів чесних людей. Близький годину, коли нечисть буде змита потоком Мертвою Води з тіла розореної Росії, а крапельками, струмочками і ріками Живої Води ми відродимо нашу Батьківщину!

Про публікації

Categories: Без рубрики

Comments are closed.