Банки України

ЮніКредит Банк зробив автокредити доступнішими

З 20 серпня 2013 ЮніКредит Банк вніс зміни в умови автокредитування. Тепер для оформлення кредиту на легкий комерційний автомобіль достатньо всього2 документів : паспорта та водійського посвідчення, а документи, що підтверджують дохід і трудову зайнятість, не потрібні. При цьому початковий внесок залишився без зміни — 30% вартості автомобіля, кредит надається на строк до 5 років, процентні ставки від 11,5% до 15% річних у рублях, максимальна сума кредиту становить 2800000 рублів.

Крім того, з 20 серпня 2013 збільшена до 2 млн рублів максимальна сума кредиту за програмою «Кредит на новий автомобіль» при внесенні мінімального початкового внеску від 10% до 20% вартості автомобіля. Кредит надається на купівлю нового автомобіля іноземного виробництва на строк до 7 років, процентні ставки від 11% до 16% річних у рублях.

  Кредит на будівництво житлового будинку - Сбербанк - Каталог кредитів - Кредитні картки, кредит готівкою, кредит без довідок, експрес кредит готівкою, гроші в кредит. Кредит-Топ.ру

Також за бажанням позичальника в кредит можна включити вартість додаткового обладнання та КАСКО. Кількість осіб, допущених до управління транспортним засобом, не обмежена при оформленні страхового поліса «Мультдрайв». Дострокове погашення можливе в будь-яку дату за умови попереднього повідомлення Банку за 30 календарних днів.

ЮніКредит Банк — це універсальний комерційний банк, що працює в Росії з 1989 року. ЮніКредит Банк є найбільшим російським банком з іноземною участю, займаючи 8-е місце в рейтингу ІНТЕРФАКС-100 за обсягом активів за результатами 1-го півріччя 2013 року. 100% голосуючих акцій належить UniCredit Bank Austria AG, Відень, Австрія, входить до складу фінансової групи UniCredit. ЮніКредит Банк займає сильні позиції на російському ринку корпоративних банківських послуг, одночасно входячи до числа провідних банків на ринку фінансових послуг для приватних клієнтів. ЮніКредит Банк має Генеральну ліцензію № 1 Банку Росії.

  Банк Відкриття. Онлайн заявка - що це?

UniCredit — одна з найбільших фінансових організацій з сильним присутністю в 22 державах Європи. Глобальна мережа UniCredit охоплює ринки близько 50 країн і складається з понад 9 400 відділень, де працює більше 158 000 співробітників (дані на 30 червня 2013 року).

  Автомобілі У Кредит> Авто У Кредит ЮніКредит Банк

У Центральній і Східній Європі UniCredit має найбільшу міжнародну банківську мережу, представлену більше 3 700 відділень і офісів. UniCredit присутній у наступних країнах: Австрія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Італія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Україна, Хорватія, Чеська Республіка і Естонія.

Знаходять:

  • банк юнікредит розпорядок дня
Categories: Без рубрики

Comments are closed.