Банки України

Увійти за допомогою

Зайві гроші

«Зайві гроші»: в якій валюті зараз краще зберігати гроші?

Рубль у понеділок послабив позиції: долар піднявся вище позначки в 31, 15. Наскільки довготривалоослаблення рубля, у спеціальному проекті Business FM «Зайві гроші» обговорили Надя Грошева та Юрій Абросімов

Рубль у понеділок послабив позиції: долар піднявся вище позначки в 31, 15. У якій валюті зараз тримати зайві гроші, і наскільки довгостроково ослаблення рубля, у спеціальному проекті Business FM «Зайві гроші» обговорили Надя Грошева та Юрій Абросімов.

Грошева : Експерти не очікують продовження якихось катаклізмів. Швидше за все, коливання найближчим часом буде знаходитися в достатньо вузькому діапазоні. Наприклад, заступник начальника казначейства «Металлінвестбанка» Сергій Романчук вважає, що зараз ситуація досить стабільна. Якщо брати курс долара по відношенню до рубля, то в найближчий місяць він очікує, що котирування будуть перебувати в районі 31 рубля за долар. Можливо, долар дещо підвищиться приблизно в районі 31,5 — 32 рубля. Але якихось істотних змін не очікується.

  Ісламське фінансування в Росії, Інфо-Іслам

Грошева : Я б не стала брати ні ту, ні іншу валюту. Але, якщо вже вибирати з цих двох, то зараз більш привабливі перспективи у долара. І та, і інша валюта, швидше за все, буде послаблюватися, але вигравати буде той, хто послаблюватися буде повільніше. Долар буде повільніше послаблюватися. В цілому, я б воліла, маючи 100 тисяч доларів, тримати їх відразу в двох валютах. Ті коливання, які ми бачимо останнім часом, після того, як була оголошена політика кількісного пом’якшення, між цими двома валютами — досить сильні коливання. Вибирати якусь одну складно. До речі, перед виступом Бернанке, ще в середині вересня, я очікувала, що курс долара по відношенню до євро досягне рівня 1,31, і потім євро почне послаблюватися. Це дійсно сталося і ті, хто продав євро на користь долара тоді на рівні 31, зміг заробити приблизно 2,5% за два тижні. Це можна робити, швидше за все, тільки тим, у кого є рахунки на біржі. Якщо робити це через обмінний пункт чи через банк, то будуть високі комісійні. Якщо перекладати ті ж 100 тисяч доларів в євро, а потім назад, то якраз 2,5% підуть на комісійні збори. Краще віддати перевагу диверсифікацію, або інші валюти.

  Кредит "Малі міста (без забезпечення)" банку "Татфондбанка" під 19,00% - Сравні.ру

Грошева : Зараз найвигідніше купувати або швейцарські франки, або сінгапурські долари. Але, знову ж, китайський юань, на думку багатьох експертів, має вельми хороші перспективи і зараз є вигідним.

  Купити квартиру в Львові від фінської компанії Леммінкяйнен - ??фінські квартири, інженерні послуги, девелопмент

Записи за відібраних тегам

Рубль у понеділок послабив позиції: долар піднявся вище позначки в 31, 15. Наскільки довготривало ослаблення рубля, у спеціальному проекті Business FM «Зайві гроші» обговорили Надя Грошева та Юрій Абросімов

Теги блогу

Додати коментар

Новини партнерів

Categories: Без рубрики

Comments are closed.