Банки України

Вхід в панель

Реклама

З 1 жовтня 2009 року за укладання з реєстратором нового договору на реєстрацію доменних імен адміністратор повинен не тільки повідомляти реєстратора свої ідентифікаційнідані, а й надавати документи, що підтверджують ці дані (п. 5.2. нової редакції Правил). Порядок і способи передачі документів регламентуються реєстратором. На розсуд реєстратора для підтвердження ідентифікаційних даних адміністратор може надавати прості копії документів, однак реєстратор має право зажадати надання нотаріально завірених копій документів, а в окремих випадках — вимагати надати оригінали документів на огляд в офісі реєстратора. Реєстратор доменних імен забезпечує зберігання копій наданих адміністратором документів у електронному або паперовому вигляді протягом всього терміну дії Договору, а також протягом трьох років після його закінчення.

Для фізичної особи документом, що засвідчує особу, є внутрішній паспорт громадянина РФ, паспорт моряка, військовий квиток або посвідчення особи офіцера (список може бути доповнений); для юридичної особи — свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво, що підтверджує факт внесення юридичної особи в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, або інший документ, що підтверджує реєстрацію для компаній-нерезидентів.

З 1 жовтня 2009 року з метою підтвердження ідентифікаційних даних адміністратор повинен надати прості копії документів. Нотаріальне завірення копії або оригінали документів не потрібні (можуть бути затребувані Реєстратором відповідно до Правил). Копії документів подаються в електронному вигляді (скан або фотографія документа).

  Яка вартість акції Газпрому на сьогодні? »Акції» Мільйон крок за кроком

Для фізичної особи, на дані якого зареєстровані доменні імена, необхідно надати скан або фото сторінок документа, що посвідчує особу. У копії повинні бути чітко видно розділи (сторінки) документа містять такі ідентифікаційні дані адміністратора:

Для юридичної особи необхідно надати скан або фото документів, що підтверджують державну реєстрацію організації, на дані якої зареєстровані доменні імена. У копії повинні бути чітко видно лицьові сторони документів:

свідоцтва про внесення юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб (для юридичної особи, зареєстрованої на території Російської Федерації) або копією іншого документа, що підтверджує державну реєстрацію (для юридичної особи, зареєстрованої на території іншої держави).

Для адміністраторів нерезидентів Російської Федерації потрібно надіслати аналогічні розділи національного чи закордонного паспорта чи іншого документа, на дані якого зареєстровані доменні імена.

У разі, якщо подані реєстратору зображення завідомо не є копіями ідентифікують адміністратора документів або на зображенні відсутні (не читаються) заявлені ідентифікаційні дані адміністратора, реєстратор буде розглядати таку ситуацію, як інформацію про недостовірність містяться в Реєстрі відомостей, необхідних для ідентифікації адміністратора і право негайно, без направлення додаткового запиту, призупинити делегування ВСІХ доменів адміністратора.

  Кредит фізичним особам без поручителів. Взяти кредит без поручителів

З 1 жовтня 2009 р. (відповідно до пункту 5.5 нової редакції Правил) за договорами, укладеними до 1 жовтня 2009, заявка на реєстрацію домену не може бути виконана без надання реєстратору документів, що підтверджують ідентифікаційні дані адміністратора. Для продовження терміну реєстрації доменного імені, зареєстрованого в рамках договору, укладеного до 1 жовтня 2009 року, підтвердження даних в обов’язковому порядку як і раніше не потрібний (можуть бути затребувані Реєстю0тором відповідно до Правил). Не дивлячись на жорстку формулювання Правил, у роз’ясненнях Координаційної Центру зазначено, що адміністратори, які уклали договір з реєстратором до 1 жовтня 2009 року, мають можливість надати документи, що підтверджують ідентифікаційні дані, до 1 квітня 2010 року. У період з 1 жовтня 2009 р. до 1 квітня 2010 заявки на реєстрацію нових доменних імен таких адміністраторів будуть оброблятися реєстраторами в колишньому порядку. Починаючи з 1 квітня 2010 року реєстрація нових доменів буде проводитися відповідно до нової редакції Правил реєстрації в домені RU. Враховуючи, що в зоні RU зареєстровано більше 2-х мільйонів доменів, рекомендуємо адміністраторам надавати документальні підтвердження ідентифікаційних даних завчасно.

Процедура та правила надання копій документів за договорами, укладеними до 1 жовтня 2009 року, ідентичні наведеним у пункті (1) для договорів, укладених після 1 жовтня 2009 року.

  Банк Глобекс: іпотека і її види

Відповідно до Правил реєстратор має право здійснювати перевірку надаються адміністратором або зберігаються в Реєстрі відомостей, запитуючи у адміністратора уточнення та підтверджуючі документи.

2. протягом 3 днів з моменту направлення запиту реєстратором — якщо з моменту укладення договору і до моменту направлення запиту адміністратор не надав ідентифікуючі документи або їх копії.

призупинити делегування домену, а після закінчення 2-х місяців — анулювати реєстрацію домену (при відсутності відповіді на всі повідомлення реєстратора, спрямовані адміністратору), якщо запит реєстратора стосувався ідентифікаційних даних;

призупинити делегування домену негайно без направлення запиту, якщо реєстратором отримано інформацію про недостовірність містяться в Реєстрі відомостей, необхідних для ідентифікації адміністратора.

Нагадуємо, що не був і не є акредитованим реєстратором доменів. Ми виконуємо тільки посередницьку функцію між вами і реєстратором, що дає вам перевагу вигляді нашої цінової політики! По першому вашу вимогу ми видамо вам панель безпосередньо у реєстратора доменів!

Categories: Без рубрики

Comments are closed.